Russell Crowe Yılmaz Erdoğan Taklidi ve Cem Yılmaz İzle

Reklamlar

Russell Crowe Yılmaz Erdoğan taklidi Cem Yılmaz’ı kahkahalara boğdu. Taklit yeteneğini bir kez daha ortaya çıkaran Russell Crowe en çok Cem Yılmaz’ı güldürdü.

26 Aralık Cuma günü vizyona girecek olan ‘Son Umut’ filminin başrol oyuncuları Russell Crowe, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Olga Kurylenko TV8 ekranlarında bir araya geldi.

russell-crowe-yilmaz-erdogan-taklit-izle
Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekrana gelen programda ‘Son Umut’ filminin perde arkası görüntüleri, oyuncuların yaşadığı komik anlar, filmin çekim aşaması programda izleyiciyle buluştu. Programda Avustralyalı oyuncu Russell Crowe ‘Son Umut’ filmini nasıl çekmeye karar verdiğini anlattı.

Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’ın esprilerini kattığı programda oyuncular ayrıca stüdyodaki izleyicilerin sorularına cevap verdi.

Russel Crowe film için Yılmaz Erdoğan’ı çok kolay ikna ettiğini ama Cem Yılmaz’ın peşinde İstanbul’da koşmak zorunda kaldığını anlattı.

TÜRKÇE’Yİ ÖĞRENENE KADAR ODAYA KİLİTLEDİLER

Filmde, bir Türk kadınını canlandıran Olga Kurylenko ise oldukça ilginç bir itirafta bulundu. Kurylenko, çekimler esnasında, Türkçe replikleri iyice özümseyebilmesi, dil sorununu halledebilmesi için Russell Crowe tarafından Türkçe dil koçuyla birlikte bir odaya kilitlendiğini söyledi. Öte yandan, Kurylenko İstanbul için “dünyanın en güzel şehri” yorumunu yaptı.

RUSSELL CROWE: TÜRKİYE’DEN KIVANÇ’I DA BEĞENİYORUM

Bir seyircinin “Türkiye’de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’dan başka beğendiğiniz bir oyuncu var mı?” sorusu üzerine Russell Crowe, “adı neydi onun? Kıvanç, Kıvanç da başarılı” ifadelerini kullandı.

Russell Crowe film çekimleri sırasında at binmeyi öğrenen Yılmaz Erdoğan ile ilgili komik bir anısını anlattı. Stüdyo kahkahalara boğuldu. İşte o anlar:

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.