Pis Yedili Bayrampaşalı Kadir Doğulu Diziden Ayrıldı

Reklamlar

Pis Yedili Bayrampaşalı Kadir Doğulu Diziden Ayrıldı

Dizinin yaptığı açıklamayı yayınlayacağım ama önce bir kaç söz etmek istiyorum bu konu hakkında. Zaten diziyi götüren bu Bayrampaşalı karakteri idi ve şimdi ne olacak dizi nasıl yoluna devam edecek bilmiyorum arkadaşlar.

pis-yedili-bayrampasaliDizinin oldukça fazla izleyici kitlesi var ve takipçileri devamlı kaçırmadan izlemekteler. Bayrampaşalı’nın da oldukça fazla hayran kitlesi var o ayrılınca bakalım nasıl kurtaracaklar diziyi.

Yapım şirketinden yapılan açıklama

Yapımı ve yayını devam eden Pis Yedili dizisiyle anlaşması olduğu halde teamüllere aykırı davranarak yılbaşından bu yana başka yapım şirketleri ile görüştüğü öğrenilen Abdülkadir Doğulu, kısa bir süre önce yapım şirketine giderek ayrılmak istediğini belirtmiş, oyuncuya yapılan tüm ısrarlar ve ikna çalışmaları başarılı olmamış ve herhangi bir neden göstermeden 70 ve 71. bölüm çekimlerine çağırılmasına rağmen gelmemiştir.

Hali hazırda geniş bir izleyici ve hayran kitlesine sahip Pis Yedili dizisinin yaratıcısı Gani Müjde, oyuncunun gidişinin ardından bir açıklama yaparak “Masalımızın çok kahramanı var. Zaten reytingler de dizinin çok etkilenmediğini gösteriyor ama yine de çok üzüldüm Kadir’in gidişine. Bu dizi onun çıkışının dizisiydi. Daha vefalı davranmasını beklerdim. Üstelik dizi kahramanları sadece yapımcılarına veya diğer ekip arkadaşlarına karşı değil onu seven milyonlara karşı da sorumludurlar. Böyle çekip giderek en çok hayranlarını üzdüğünün farkındadır umarım. Çünkü Kadir sorumluluğunu bilen bir çocuktur. Yanlış yönlendirildiğini düşünüyoruz. Dönerse, kapımız kendisine her daim açıktır” dedi.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.