Not Defteri 11.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Not Defteri 11.Bölüm Fragmanı izle 11 Haziran Çarşamba 2014

Uzun zamandır bu fox tv dizisi hakkında yorum yapmadığımı hatırlayarak sizlere biraz anladıklarımı yazayım istedim. Okul etrafında gençlerin arasında geçen günlük yaşamlarından kesitlerin heyecanlı bir şekilde anlatımı yapılıyor dizide.

not-defteri-11-bolumGeçen hafta izlediklerimizin kısaca özeti ve konusunu yazarak sizleri bilgilendireyim zaten önümüzdeki haftanın fragmanını izleyeceksiniz. Anlamanız için daha iyi olur arkadaşlar.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/not-defteri-11-bolum.jpg’]http://cdn.playwire.com/14806/video-20140602-928146.mp4[/pro-player]

11-F sınıfındaki herkes Selin’le alakalı bildiklerini anlatmamış olması yüzünden, Çiğdem’e tepkilidir. Selin’in başına gelenlerden dolayı onu suçlamaktadırlar. Çiğdem’se kendini savunur ve tek hatasının kendisine güvenip sırrını paylaşan bir arkadaşını yarı yolda bırakmamak olduğunu söyler. Ufuk ve Egemen, Selin’e olanlardan dolayı Dersaadet mahallesini mesken tutan tinercilerden intikam almaya karar verirler. İki grup, birbirlerinden habersiz bir şekilde toplanıp, Dersaadet mahallesinin ıssız bir köşesinde tinercileri sıkıştırırlar. Ufuk ve Egemen’in tinercilere olan öfkesi dinecek gibi değildir. Elebaşlarını öldüresiye döverler. Sınıfta yaşanan bir atışmadan sonra Malik, Ufuk ve arkadaşlarını Celal’in yanına gönderir. Celal, Ufuk’u, okulda hal ve tavırlarına dikkat etmesi, ailesine yakışır bir şekilde davranması konusunda uyarır… Eğer herhangi bir olaya karışırsa, onu kendisinin dahi kurtaramayacağını söyler. Fakat ne Ufuk, ne de diğerleri onun bu sözünü dinlemezler. Konferans salonunda Egemen ve arkadaşlarıyla karşı karşıya geldikleri anda büyük bir kavga patlak verir. Her iki grubu da kavga ederken yakalayan Celal, bunun bardağı taşıran son damla olduğunu ve hepsinin okulla ilişiğinin kesildiğini söyler.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.