Lale Devri 119.Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Cumartesi

Reklamlar

Bu dizi gerçekten de bitti bitecek derken yoluna devam eden nadir dizilerden birisi ve hala izlenme oranları ile kendini kanıtlıyor. Dizinin bu haftaki bölümünde çok enteresan olaylar bizleri bekliyor arkadaşlar. Herkes neredeyse yeniden hayata tutunacak bazıları ise kanlı elleri ile başka olaylara girişecekler mi ona bakacağız. İşte fragman ve detaylar:


Lale Devri 119.Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Cumartesi

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/laledevri119.flv[/pro-player]

Çınar, hayatının en büyük sınavını vermektedir… Büyük bir kayıp yaşarken, ailesini bir arada tutmak için hayata tutunmaktan başka çaresi yoktur… Zümrüt, verdiği savaştan vazgeçmemiş, intikamını almıştır; Ilgazların eli yine kana bulanmıştır… Necipse, Zümrüt’ü sonsuza dek kaybetmekle karşı karşıyadır… Ürgüp’te, konağı ateşe veren Sultan, her şeyden vazgeçtiği bir anda, İstanbul’dan gelen acı haber onu tekrar hayata bağlamıştır… Artık Toprak için savaşacaktır… Çınar’ın hayatı darmadağın olmuştur… Üstelik kader ona öyle bir oyun oynar ki, Çınar her şeye yeniden başlamak zorunda kalacaktır… Ne kadar zor olsa da, kaçınılmaz tek yol budur..

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.