Kızılelma 15. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Çarşamba

Reklamlar

Kızılelma 15.Bölüm Fragmanı izle

kizilelma-15-bolum
23 Nisan 2014 Çarşamba günü TRT 1 kanalında yeni bölümü izlenecek olan dizi her zaman olduğu gibi bol heyecan ve beklenmeyen sahneleri ile kaldığı yerden devam edecek. Başrollerinde Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat gibi sevilen oyuncular oynamaktadır.

Kızılelma 15. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/kizilelma-15-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/210420142008536537642.MP4[/pro-player]

Murad ve Sinan, Arat’ın kampına katılmak için Irak sınırından geçiş yaparlar ve gergin bir yürüyüş başlar. Ama Murad ve Sinan’ı bekleyen başka bir tehdit vardır: IŞİD. Yol kontrolü sırasında IŞİD tarafından alıkonulan Murad ve Sinan ölümle burun buruna gelir. Onların IŞİD’in elinde olduğu bilgisi, İstanbul Birimi’ne ulaştığında ise uluslararası bir krizle karşı karşıya kalınır. Yapılacak müdahale, hem Arat için yapılacak operasyonu deşifre edecektir, hem de uluslararası bir krize neden olacaktır. Bu olay birimde büyük huzursuzluk yaratır, Meryem ve Hasan arasında restleşmeye varan bir tartışma yaşanır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.