Kıvanç Kasabalı Merhamet Sinan Karakteri İle Dönüyor

Reklamlar

Kıvanç Kasabalı Merhamet Sinan Karakteri İle Dönüyor

Kıvanç Kasabalı merhamet dizisinde Sinan ile oyunculuğunu yeniden göstermeye hazırlanıyor arkadaşlar. Yakışıklı oyuncuyu daha önce yaprak dökümü dizisinden çok iyi hatırlayacaksınızdır.

merhamet-sinanYaprak Dökümü, Samanyolu ve Küçük Kadınlar gibi dizilerde canlandırdığı karakterlerle adından bahsettiren Kıvanç Kasabalı, Merhamet’in yeni sezonuna “Sinan” karakteriyle dahil oluyor.

Irmak’ın “karanlık işleri” için kullandığı Sinan, bir güvenlik şirketinin sahibi. Aynı zamanda Sermet’in de arkadaşı olan Sinan’ın Irmak’a olan ilgisi, zaman içerisinde Fırat için tehlikeli olacak.

Sinan karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Kasabalı, hislerini şu şekilde dile getirdi: ‘Bir süredir ara verdiğim oyunculuğa ‘Merhamet’ dizisiyle dönüyorum. Beni çok heyecanlandıran bu projeyi geçen yıl severek izliyordum. Kadroya dahil olmamı teklif ettiklerinde memnuniyetle kabul ettim. İlk set günümde de sıcak bir ortamla karşılaştım. Zaten dizinin yönetmeni Çağatay Tosun ile daha öncede tanışmıştım. Bu beni daha da rahatlattı.’

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.