Karagül 20.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Karagül 20.Bölüm Fragmanı izle 8 Kasım Cuma

Karagül 8 kasım fragmanı yayınlandı. Cuma günlerine damga vuran dizide bu hafta yine güleceğiz ağlayacağız heyecanlanacağız korkacağız. Kısaca herşey olacak bu hafta. İşte Karagül 20.bölüm özeti:


Kendal oğlu olacağı sevincini yaşarken; Sibel çoktan planını yapmıştır. Ebru Ada’nın Fırat’la aralarındaki yakınlığı yanlış anlamasıyla içinden çıkamayacağı bir duruma girer. Anne kız çok ciddi bir şekilde karşı karşıya kalır. Kendal’ın karşısına hiç de planlarında olmayan sürpriz bir durum çıkar. Sibel kendini konakta bulur; hamileliği konakta bomba etkisi yaratırken; Baran öğrendiği gerçek yüzünden ilk aşkından ayrılmak zorunda kalır. Ayşe her şeyden habersiz kendini suçlarken, Sibel konakta Özlem tehdidiyle karşı karşıyadır. Artık hiçbir şey eski gibi olmayacaktır. Konakta dengeler değişirken, Kasım Sibel’e bir adım daha yaklaşır.

Karagül 20.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/karagul-300×170.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//041120131642198586447.FLV[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.