Karagül 16.Bölüm Fragmanı izle 11 Ekim Cuma

Reklamlar

Karagül 16.Bölüm Fragmanı izle 11 Ekim Cuma

Karagül 11 ekim fragmanı yayınlandı. Cuma günlerine damga vuran dizi bu desek yeridir arkadaşlar. Gerçekten de bu dizi o kadar çok izleniyor ki anlatamam. Bu hafta aksiyon ve heyecan dorukta çünkü Kendal hapse girince Konak’ta işler iyice sarpa saracak herkes kendi safını belirlemeye çalışacaktır.


Kendal’ın tutuklanması konağın içinde bir bomba etkisi yapar. Konaktaki herkes artık Ebru’ya düşman gözüyle bakar. Kadriye, ilk defa Ebru’yla karşı karşıya gelir. Kadriye, Kendal’ın yaptırmadığından emindir. Yangın sonrası Ebru, bambaşka bir kadına dönüşür. Pes etmek yerine iyice bilenir ve Karagül işine girmeye karar verir. Beş kuruş parası yoktur ancak azmi karşısında, iş yapacağı adamların güvenini çoktan kazanmış ama yaptığı ihbar ile Kadriye ile arasındaki ipler iyice gerilmiştir.

Fırat, kardeşi ve Ebru arasında sıkışıp kalır ve Ebru bunun farkındadır. O yüzden Fırat’ı kendinden iyice uzaklaştırır. Narin, Ebru yalnızlaştıkta mutlu olur, Baran’ı neredeyse kaybetmek üzere olduğunu öğreneceği o geceye kadar… Kendal yargı süreci devam ederken Recep için “içerde indirin” emrini verir. Ancak Kendal bile başına alacağı kendinden daha büyük belanın farkında değildir. Kendal için artık Ebru, adam akıllı bir tehdittir. Ebru, kaderinin kırılma noktalarından birine doğru yürürken hiçbir şeyden habersizdir.

Karagül Yeni Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/karagul-300×170.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//081020131921374085407.MP4[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.