Karadayı Yeni Sezon Fragmanı izle 37.Bölüm

Reklamlar

Karadayı Yeni Sezon Fragmanı izle Karadayı 37.Bölüm Fragmanı

Hiç kaçırmadan takip ettiğim dizilerden birisi olan Karadayı dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı arkadaşlar. 9 Eylül pazartesi akşamı atv kanalında başlayacak olan dizinin fragmanı ve kısa özet detaylar burada arkadaşlar.

karadayi
Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel’in başrollerini üstlendiği ‘Karadayı’nın yeni sezonunda, ‘Mahir’ ile ‘Feride’nin aşkı sınavdan geçecek.

FRAGMAN DÖNÜYOR
Geri sayım başladı! ATV’nin, geçen sezon adını zirveye yazdıran iddialı dizisi ‘Karadayı’, 9 Eylül Pazartesi günü seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni sezon tanıtım fragmanı önceki gün yayınlanmaya başlayan dizide, seyirciyi yine heyecan dolu dakikalar bekliyor.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE
Dizi yeni sezona, ‘Mahir’ ve ‘Feride’nin gözyaşları içindeki yüzleşmesi ile başlayacak. İkilinin aşkı; ‘Mahir’in, sevdiği kadına gerçekleri itiraf edip babasına atfedilen suçu üstlenmesi üzerine çıkmaza girmişti. Bakalım, ‘Feride’ yeni sezonda ‘Mahir’ için nasıl bir karar verecek?

HERKES BU AŞKIN SONUNU MERAK EDİYOR
Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı ‘Mahir’ ile ‘Bergüzar Korel’in oynadığı ‘Feride’nin aşkı yine milyonları ekran başına kilitleyecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.