Karadayı 48.Bölüm Fragmanı izle

Reklamlar

Karadayı 48.Bölüm Fragmanı izle

karadayi-48-bolum-fragmani-izle
Oh be diyoruz artık sonunda yayınlandı ve Turgut ortaya çıktı. Zaten Feride’nin babası ile Savcının bir işler çevirdiği ve araba kazası tezgahını onların düzenlediği belliydi.

İşte Karadayı 48.Bölüm Yeni Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/karadayi-48-bolum-fragmani-izle-300×180.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//281120132007121838167.MP4[/pro-player]

Mahir ve Feride, savcı Turgut’un ölmediğine emin oluyor. Şimdi iş Turgut’u bulmaya ve adalete teslim etmeye kalmıştır. Mahir, Turgut’un ülkeden çıkacağına emindir. Bunu engellemek için Yasin yardımıyla bütün emniyet alarma geçirilir.

Herkes her yerde Turgut’un izini aramaktadır.

Turgut ise yeni bir kimliği, kuracağı yeni bir hayatı vardır. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapmaktadır. Turgut sınırdan geçebilecek mi?

Feride’nin Sinan’la dava için nişanlandığını Mahir’e anlatması, Mahir için yepyeni bir umut ve yaşama sevinci olmuştur. Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride’nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmaz, hızla düğün hazırlıklarına başlamıştır.

Sinan, Feride ile evliliğini gazete manşetlerine taşıyor!

Mahir, Feride ve Sinan’ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenmiş, Feride’ye çok kırılmıştır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.