Kaçak dizisi ilk fragmanı yayınlandı

Reklamlar

Kaçak dizisi ilk fragmanı yayınlandı

Memati karakteri ile tanıdığımız Gürkan Uygun’un yeni dizisi Kaçak çok yakında başlayacak ve ilk fragmanı da yayınlandı bile arkadaşlar. Dizinin tutacağına inanıyorum ve büyük bir hayran kitlesi de kazanacak ona da inancım tam.

kacakKaçak dizisi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin (Gürkan Uğur) öyküsünü anlatıyor. Kaçak dizisinin baş rollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz yer alıyor.

Gürkan Uygun yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisi canlandırıyor. Kaçak dizisinde “Serhat Hakeri” karakterini canlandıran Gürkan Uygun, çekimler için kahve ocağının başına geçti..

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hasan Küçükçetin, İnanç Konukçu, Selda Özer gibi oyuncular da yer alıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.