Kaçak 14.Bölüm Fragmanı 14 Ocak Salı

Reklamlar

Kaçak 14.Bölüm Fragmanı

14 Ocak Salı günü Atv kanalında yayınlanan ve başrollerinde Gürkan Uygun’un oynadığı kaçak dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar.

kacak-14-bolum
Geçen hafta Nurgül ile İsmet Ali’nin damadı yakınlaşmış daha doğrusu Nurgül yakınlaşmalarına fırsat vermemişti. Bu hafta ise işler biraz daha ileri gidiyor ve Nurgül ile biraz daha konuşarak daha detaylı şeyler anlatmaya başlıyorlar.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/01/kacak-14-bolum.jpg’]http://videocdn.rotahaber.com/rotavideo/file/060120141054499579827.MP4[/pro-player]

Geçen haftanın konusu ve özeti hakkında bilgiler verelim ve bu hafta için son bölüm fragmanı nı daha iyi anlamaya çalışalım.

Ertan’ın Nermin’i üzerine bomba bağlı bir şekilde tabuta koyduğunu öğrenen Serhat, bombanın süresi dolmadan yetişir ama Nermin’in ölümüne yine de engel olamaz. Ertan kendini Serhat’a karşı korumanın yolunu bulmuştur. İsmet Ali Topçuoğlu hastaneden çıkar ve Ertan’a karşı planlar yapmaya başlar. Şahingöz, Serhat, Dadaylı ve Nazmi’ye kadın ticaretiyle ilgili yeni bir şifre verir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.