İntikam Dizisinde Bu Seferde Telefon Hatası

Reklamlar

İntikam Dizisinde Bu Seferde Telefon Hatası

İntikam dizisinde meydana gelen daha önceki hataları bir kaç kere haber yapmıştık ama bu seferki hata daha değişik arkadaşlar. Bu sefer intikam dizisinde sabit telefonda iphone müzik sesi duyuluyor.

intikam-dizisiEvet arkadaşlar yanlış duymadınız intikam dizisinde çalan sabit telefona iPhone melodisi montaj edilmesi izleyicinin gözünden kaçmadı.

Zeynep Kaya isimli izleyici “Çalan cep telefonu değil miydi?” diye sorarak “Geçenlerde İntikam dizisinin 18. bölümünü izliyorum, hikayeye göre Derin Çelik karakteri Rüzgar’ın kendisinden vazgeçmesi için ona telefon ediyor. Rüzgar’ın cafesinde telefon çalıyor, herhangi bir cep telefonu melodisi duyuluyor.

intikam-dizisi-hatalariAma o da ne Rüzgar, cep telefonu yerine orada duran sabit telsiz telefonu kaldırıyor ve cevap veriyor. Sanırım bizim sabit telefonlara bir iPhone havası geldi, haberimiz yok.” ifadelerinde bulundu.

Dizilerde bu gibi hataların olması normal çünkü sinema süresi kadar dizi çekimi yapılıyor ve bu iş bir hafta gibi kısa sürede yapılır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.