Huzur Sokağı 47.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Reklamlar

Huzur Sokağı 47.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Atv kanalının en farklı dizisi olan Huzur Sokağı 22 kasım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta olaylar biraz daha karışıyor ve Bilal iki arada kalıyor. Bakalım nasıl bir seçim yapacak ve doğru olanı seçebilecek mi?

huzur-sokagi-47-bolum
Dizinin konusu hakkında bilgi sahibi olmayanlar için özeti ve konusu hakkında kısaca sizleri bilgilendirelim ondan sonra fragmanı izleyebilirsiniz.

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Huzur Sokağı 47.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/huzur-sokagi-47-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//191120131156173406824.MP4[/pro-player]

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.