Görüş Günü Kadınları dizisi pazartesi 2 eylül Fox tv’de

Reklamlar

Görüş Günü Kadınları dizisi pazartesi günü 2 eylül Fox tv kanalında başlıyor arkadaşlar. Bilmiyorum bu dizi de reyting sıkıntısı çeker mi ama yakında göreceğiz.

gorus-gunu-kadinlariSizlere dizi hakkında kısaca biraz bilgiler vereyim istedim dostlar:

NTC Medya’nın yapımcılığını yaptığı “Görüş Günü Kadınları” dizisi 2 Eylül Pazartesi saat 22.15’te FOX ekranlarında.

1. bölüm konusu:

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır. Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır. Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır. Onlar artık “Görüş Günü Kadınları”dır.

ÇEKİMLER ADANA’DA

Adana’da çekimlerine başlanan dizinin başrolünde son olarak “Hayat Devam Ediyor” dizisinde oynayan başarılı oyuncu Şenay Gürler, daha önce “Canan”, “Unutulmaz” ve “Kuzey Güney” adlı dizi projelerinde rol almış olan tecrübeli oyuncu Semra Dinçer, bugüne kadar “Samanyolu”, “Al Yazmalım” ve “Ağır Roman: Yeni Dünya” adlı dizilerde rol almış olan Nesrin Cavadzade ve geçtiğimiz ay final yapan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy yer alıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.