Fatih Harbiye Şahika Kimdir

Reklamlar

Fatih Harbiye Şahika karakteri ile dizinin reyting sıralamalarını iyileştirmeyi ve sezonu sevilen en çok izlenen dizilerden birisi haline getirmeyi planlıyor.

Peki diziye yeni katılan Şahika karakteri kimdir ve dizideki rolü ne olacaktır gibi sorularınız olabilir. İşte hepsinin cevabı:

fatih-harbiye-sahika
Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizinin kadrosuna üçüncü bölümde dahil olan güzel oyuncu Pınar Dikici “Şahika” karakteri ile dikkatleri üzerine çekecek. Penelope Cruz’a olan benzerliğiyle de dikkat çeken yetenekli oyuncu, “Fatih Harbiye”de küçükken kendisini bırakıp giden annesinden nefret eden, hayatın ondan esirgediği mutluluğu, kimin elinde olursa olsun, söke söke almaya kararlı olan Gülter hanımın asi ve deli dolu kızı Şahika’yı canlandıracak.

Dizinin 3. Bölümünün finalinde Gülter hanımın karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan Şahika, kendisine bakmaya mecbur kılarak Faiz Bey’in evine yerleşir. Kısa yoldan zengin olma hayalleri, hayat tarzı, söyleyeceği yalanlar ve hırsları ile dizinin fanları tarafından da ilgiyle izlenecek bir karakter olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.