Fatih dizisi hangi gün yayınlanacak

Reklamlar

Fatih dizisi hangi gün yayınlanacak yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sanırım çarşamba günleri muhteşem Yüzyıl dizisinin yayınlandığı saatlerde en büyük rakibi olarak karşımıza çıkacak.

fatihBence çarşamba gününün seçilmesi iyi olmaz daha başka bir güne mesela salı günlerine alınsa dizi daha iyi olur. En azından şimdilik izleyicilerin diziyi tanıması için önemli bu.

Birinci bölüm maliyeti 8 milyon TL’yi bulan Türk TV tarihinin en pahalı dizisi “Fatih”, çarşamba günleri “Muhteşem Yüzyıl”a rakip olmaya hazırlanıyor.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan platoda bazı sahneler yeniden çekilince maliyet de yükseldi. Med Yapım’ın çok güvendiği “Fatih” için geçen yıl şirketin kazandığı tüm kârı diziye aktardığı söyleniyor. Üç yıldır iddiasını sürdüren “Muhteşem Yüzyıl”a rakip gösterilen dizide Fatih Sultan Mehmed’in hayatı anlatılıyor.

KANAL D’nin “Fatih”i, “Muhteşem Yüzyıl”ın ekrana geldiği çarşamba günü yayınlayacağı konuşuluyor. Dizide başrolleri Mehmet Akif Alakurt, Seda Akman, Gamze Özçelik, Hande Soral, Dağhan Küleğeç, Teoman Kumbaracıbaşı ve Müjde Uzman paylaşıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.