Farklı Desenler Oyuncuları

Reklamlar

Farklı Desenler Dizisi Oyuncuları – Resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Farklı Desenler dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız. Buyrun Farklı Desenler Oyuncuları ;

Dağınık bir ailenin nasıl toparlanabileceğini ele alan bir drama.
Hayrettin bir polis memuruyken atılan iftiradan dolayı hapse düşer. Yıllarca ona bu iftirayı atanın kim olduğunu bilmeden suçsuz yere cezaevinde kalır. Özgürlüğüne kavuştuğunda ise hiç hoş olmayan bir ortam onu beklemektedir.Hayrettin Bey Nebahat Hanım ile evlidir. 3 oğulları vardır. Emir babası gibi polis olmuş, Şeref evlenmiş çoluk çocuğa karışmış babası hapse girince de evin geçimini üstlenmiştir. Eşi Feride’dir. Emine ve Yasin adında iki çocuğu vardır. Yaşar ise ailesinin istemediği bir evlilik yapmış ve yıllarca ailesiyle görüşmemiştir. Ne zaman ki eşi Yaşar’ı terk eder ailesi ile barışmaya gelir.

Anne Nebahat ise görünürde çocuklarının iyiliğini istiyor gibi olsa da bencilce davranışları yüzünden aileyi yıkmanın eşiğine getirmiştir. Çalışkan ve dürüst oğlu Emir ise hiç farkında olmadan babasına iftira atan bir adamın kızını sevecek işler hepten çıkılmaz bir hal alacaktır.
Fatih Dönmez (Yasar)
Farklı Desenler dizisinde asi Yaşar karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Fatih Dönmez 1976 yılında doğdu. Bir çok dizide ve sinema filminde rol alan Dönmez’i sevenleri daha önce de Samanyolu Tv’nin dizilerinden takip etme imkanı buldu.

Hakan Güner (Galip)
1960 yılında doğan Hakan Güner sanat eğitimini İstanbul Üniversitesi Belediye Konservatuarı’nda aldı. İstanbul Şehir Tiyatrolarında görevini sürdüren oyuncu şuanda Samanyolu Tv’nin sevilen dizisi Farklı Desenler’de Galip rolu ile başrol karakterlerinden birini canlandırıyor. Hakan Güner daha önce de Samanyolu Tv dizileri ile izleyiciyle buluşmuştu.

Gözde Basaran (Feride)
1983 yılında doğan Gözde Başaran, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında okudu. İngilizce yabancı dili bilen Başaran, Haluk Bilginer Tiyatrosu’da çalıştı..

İskender Altın (Hayrettin Bey)
Samanyolu Tv’nin sevilen dizisi Farklı Desenler’in Hayrettin’i İskender Altın 1964 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi D.T.C.F Tiyatro Bölümü mezunu Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev almakta. Samanyolu TV ekranlarında görmeye alışık olduğumuz İskender Altın daha önce Beşinci Boyut, Doğruluk Ekseni, Kırık Kalpler, Kollama dizilerinde de rol aldı.

Burak Demir (Şeref)
1978’de Ankara’da doğan Burak Demir sanat eğitimini Bilkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda aldı. Bİrçok dizide rol alan Demir son olarak Samanyolu Tv’nin Farklı Desenler dizisinde Şeref rolü ile izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

Eren Özyalçın (Emir)
Eren Özyalçın 1984 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimimi Sivas’ta tamamladı. Oyunculukla lise yıllarında tanıştı, amatör topluluklarda birçok oyunda oynadı. Elektrik ve kamu yönetimi bölümlerindeki eğitimini yarıda bırakarak, 2005 yılında Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Samayolu Tv’nin beğeni ile izlenen dizisi Farklı Desenler’de Emir rolünü canlandıran Özyalçın daha önce de Kırık Kalpler ve Tek Türkiye dizileri ile Samanyolu ekranlarından izleyici ile buluşmuştu.

Şahika Koldemir (Yasemin)
Farklı Desenler’de Yasemin karakterini canlandıran Şahika Koldemir 1988 yılında doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Koldemir birçok dizi filmde oynadı. Samanyolu’nun beğeni ile takip edilen dizileri Beşinci Boyut, Büyük Buluşma ve Kollama dizilerinde görev aldı.

Sema Atalay (Canan)
Sanat hayatına dublaj yaparak başlayan Sema Atalay 1963 yılında doğdu. Samanyolu TV’nin beğeni ile takip edilen dizisi Farklı Desenler’in Canan’ı birçok reklam, dizi ve sinema filminde rol aldı. Program sunuculuğu da yapan Atalay, ingilizce ve Türkçe reklem dublajlarına devam ediyor.

Farklı Desenler Son Bölüm izle

Reklamlar

"Farklı Desenler Oyuncuları" için toplam 55 yorum yapmış

 1. Aslihan   06 Mart 2017 at 20:55

  Ben söyleyim berfin ün

 2. Rümeysanur   29 Haziran 2013 at 18:04

  Farklı desenlerdeki oyuncularını rolerini çok beğeniyorum

 3. elif   29 Mart 2013 at 14:51

  ferideyi seviyorum

 4. Melike   28 Mart 2013 at 15:35

  Emnenin gercek adı nedirrr…

 5. azize   21 Şubat 2013 at 20:41

  bu filmi ve seni çok seviyorum iyi günler

Leave a Reply

Your email address will not be published.