Eski Hikaye 1.Bölüm Fragmanı 2 Ekim Çarşamba

Reklamlar

Eski Hikaye 2 ekim fragmanı yayınlandı. Gerçi yaz boyunca neredeyse her gün bu tür reklamları izledik ve büyük bir sabırla Kuzey Güney dizisinin Güney’ini bekledik. Aşağıda kısaca konusunu anlatacağım dizinin ilk bölümü çarşamba günü başlıyor. Bu dizi de bana öyle geliyor ki iş yapacak diziler arasına girecek.

eski-hikaye
Eski Hikaye 1.Bölüm Fragmanı izle 2 Ekim Çarşamba

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/eskihikaye.mp4.flv[/pro-player]

Eski Hikaye, küçük yaşta babası öldürülen bir gencin intikam hikayesi olarak gözükse de büyük bir aşk ve iyileşme hikayesidir. “İnsan, insanın kurdudur” eleştirisiyle, “insan, insanı iyileştirir” fikrinin çatışması olarak okunabilecek bir hikaye eksenine sahiptir.

Mete, hayatını babasını öldüren ve aile onurunu zedeleyen insanlara karşı mücadele üzerine kurmuştur. Ancak hiç beklemediği bir yola girecek, Türkan’ın aşkı ve arkadaşlarının desteği ile büyük bir değişim geçirecektir.

Mete’nin psikolojik gerilimi ve yolculuğu, adalet ve intikam kavramlarının tartışılmasını sağlayacaktır. Mete, intikam yolculuğunda tahmin dahi edemeyeceği pek çok sırla karşılaşacaktır. Ortada sanılandan çok daha büyük bir entrika ve suç ilişkisi vardır. Böyle bir dünyada Mete, acaba intikamı mı yoksa aşkı mı seçecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.