Dila Hanım 62. Bölüm Fragmanı 25 Nisan Cuma

Reklamlar

Dila Hanım 62.Bölüm Fragmanı izle 25 Nisan Cuma

Bir duran bir devam eden Show tv kanalının en sevilen dizilerinden birisi sonunda iki hafta sonra final yapacak ama hala heyecan ve dizideki bilinmezlik devam etmekte arkadaşlar.

dila-hanim-62-bolum
Bu hafta neler yaşanacak diye düşünürken geçen hafta neler olmuş özeti ve konusu bizleri önümüzdeki hafta neler bekleyecek biraz olsun aydınlatacak gibi.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/dila-hanim-62-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/190420141344358058331.mp4[/pro-player]

Azer ve Dila Fatma’nın söylediği yerde buluşmuşlardır. Azer Fatma’nın kendisine söyleceği şeyi bekler.Fatma Azer’e Doğan’la evleneceğini söyleyince Azer sinir krizi geçirir.Dila Azer’i sakinleştirmeye çalışır ama Azer sinirden yerinde duramaz.Bu evliliğin olmayacağını Fatma’ya söyler.Dila da şok içindedir.Fatma’nın erken bir karar aldığını düşünmektedir.

Suat abisinin ölümünü araştırmaktadır.Fuat’ın Azer’le iş birliği yaptığını düşünen Suat delillerin peşine düşmeye çalışacaktır.Canan Suat’a engel olabilecek midir? Canan arkadaşı Dila için delilleri karartmaya çalışacak mıdır?

Çiftlikte kız isteme merasimi yaşanmaktadır.Doktor Hakan annesini de alıp çifliğe Yasemin’i istemeye gelirler.Annesi Mesude Hanım, Yasemin’i oğluna layık görmemektedir.Her fırsatta Yasemin’i aşağılayan Mesude Hanım’a Dila Hanım’ın tepkisi ne olacaktır?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.