Çalıkuşu 3.Bölüm Fragmanı Kamran Köşeye Sıkışır

Reklamlar

Çalıkuşu 3.Bölüm Fragmanı Kamran Köşeye Sıkışır

Ben anlamadım bu dizideki adamın ismi Kamuran değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. Ne ara Kamran oldu hayret ediyorum arkadaşlar. Hadi onu geçtik Feride’nin de ismini acayip birşey yapsalarmış. Kamran diye isim mi olur ilk defa duydum.


Neyse biz konumuza dönelim. Bu bölüm acayip geçecek çünkü aşk oyunları bu bölümde alıp başını gidecek. Şaka ile başlayan bu aşk acaba ciddiye doğru gidecek mi hep beraber izleyeceğiz.

Kamran’ın dul Neriman’la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran’la bir anlaşma yapmıştır. İki aşık izlenimi vermek. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman’ı herkes öğrenecek. Kamran köşeye sıkışmıştır. Feride’nin konuşacağından korkar. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir. Bu durum Feride’yi mutlu ediyormuş gibi görünse de, ruhu hüzün doludur. Sebebi bellidir içindeki sızının.

Çalıkuşu 3.Bölüm Fragmanı

Doktor Selim , Kamran’ın yakın arkadaşıdır. Bir yanlış anlama Necmiye’yi Selim’e aşık eder. Selim’in aklı fikri Süreyya’dadır. Sahi kimdir bu ay parçası?

Feride, bir gün Necmiye ile dertleşir. Ne anlatmıştır? Necmiye tutar mı dilini? Veba, İstanbul’a sessiz sedasız demir atar. Kamran’ın çalıştığı hastanede bir adam vebadan ölür. Herkes telaşlıdır, herkes korkulu. Sessizlik bozulur. Kimdir ölen? Bursa’ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey, birkaç gündür ortalarda yoktur. Evdekiler meraklanır. Hayat kısadır. Ölüm fazla mesaiye çıkmıştır.

Kamran ,inadı, gururu bırakıp, kalbini Feride’ye açacak mı? Feride bu, “evet” der mi kendisine? Bir demet çiçek, sahibine uzatılır. Çiçek aşktır. Çiçek sevgidir. Çiçek yüreğe sesleniştir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.