Çalıkuşu 11.Bölüm Fragmanı izle 10 Aralık Salı

Reklamlar

Çalıkuşu 11.Bölüm Fragmanı izle

10 Aralık Salı günü Kanal D kanalında yayınlanacak olan çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Bu haftada her hafta olduğu gibi Kamuran ve Feride arasında geçen aşk oyunlarını izleyeceğiz ve yine duygusal sahneler bizleri ekrana bağlayacak.

calikusu-11-bolum
Çalıkuşu 11.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/calikusu-11-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//041220132046516601293.MP4[/pro-player]

Çalıkuşu son bölüm fragmanı ne demek istiyor daha iyi anlamanız için geçen hafta neler yaşanmış sizlere özeti ve konusu hakkında detaylar verelim arkadaşlar.

Kamran, gerçekleri öğreniyor ve kendini affettirebilmek için Feride’nin peşinden gitmeye karar veriyor. Necmiye ve Selim’in, Feride ile ilgili yalanlarına tüm konak halkı, en çok da Kamran ile Besime inanır. Feride’nin gururu ve umutları kırılır. Gidecek yeri olmayan Feride, mektepten ayrılır. İçi kan ağlarken çaresizce yollara düşer. Onu, kim durduracaktır?

Kamran, gerçekleri öğrenir. Kendini affettirebilmek için çırpınır durur. Zaman, aleyhine işlerken, Feride’nin peşinden gitmeye karar verir. Ya ona yetişemezse, ya kalbindekileri söyleyemezse. Necmiye’nin yeni yalanı konağı utanca boğar. Çareler tükenir. Besime Hanım ve Seyfettin Bey’i yeni üzüntüler beklemektedir. Köşeye sıkışan Selim ise Neriman’ın kapısını çalar.

Kimsesiz Feride, Tekirdağ’da Ayşe Teyzesi’nin evinde beklediği sıcaklığı bulamaz. Evini çok özler. Öte yandan Ayşe Teyze, Feride’nin evliliği için planlar yapar. Ve bir akşam “aşk” kapıyı çalar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.