Büyük Sır Dizisi Başlıyor İşte Konusu

Reklamlar

Büyük Sır Dizisi Başlıyor İşte Konusu

Show tv kanalının hafta içi her gün yayınlanacak olan dizisi büyük sır yakında hemde çok kısa bir süre sonra başlıyor arkadaşlar.

buyuk-sir-dizisiKonusu özeti ve oyuncuları hakkında sizlere kısa bilgiler verelim dostlar ve izleyecekler için şimdiden fikirler verelim.

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği, ‘Büyük Sır’ 24 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün ekrana gelecek.

Senaryosunu Çetin Büyükakın’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği dizinin boşrollerinde Zeynep Ekin Öner, Eda Aydınlı, Deniz Gökçe Kayhan, Gülin Ersoy ve Alpay Ulusoy yer alıyor.

‘Büyük Sır’ın konusu şu şekilde:

“Anadolu’da bir şehirde, üniversitenin bitmesine birkaç ay kala, aynı evi paylaşan 4 kızın, başına gelen bir olay sonrasında yaşadıkları travma ve kaçışlarının ardından geçen sekiz yıl sonra bir araya gelmelerinin hikayesi. Yıkılan hayaller, yitirilen gelecekler, farklı hayatlar… Tekrar bir araya geldiklerindeki öfkeleri, geçmişin üzerlerinde bıraktığı hasarlar, pişmanlıklar… Yine de hayata tutunma çabaları…”

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.