Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Ağladı Neden Ağladı

Reklamlar

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri üyelerinden olan Nur Yerlitaş 29 ekim çarşamba günü yayınlanan programda ağladı ve gözyaşlarını tutamadı. Peki Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş neden ağladı derseniz haberimizin ayrıntılarında okuyacaksınız.

nur-yerlitas-ağladi-gözyaslariHafta içi her gün ve hafta sonu cumartesi akşamları yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında bugün Nur Yerlitaş gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Aslına bakarsanız bir kaç bölümdür kendisi yarışmacılara timsah gözyaşı döküyorsunuz diyerek eleştirilerde bulunuyordu ama bu sefer kendisi ağladı. Peki ne oldu da işler buraya geldi derseniz işte ayrıntılar:

Yarışmacılardan Nur Bozar bugünkü konseptini açıklarken “farz edin ben Nur Yerlitaş’ın kızıyım ve annemi yemeğe çıkarmak için bu tarz giyindim” dedi.

Normal yaşantısında çocuğu olmayan Nur Yerlitaş anne konusunda çok hassas olduğunu söyleyerek çok duygulandı ve ağladı.

Diğer jüri üyesi İvana Sert bu duruma itiraz etti ve Kemal Doğulu da bunu onayladı. Bir daha böyle hikayeler kullanacaklarsa jüri üyelerinin dışında yapmalarını istediler. Bu durumun kendilerini istedikleri yorumları yapmaları konusunda güç duruma düşürdüğünü söylediler ve İvana Sert yorum yapmak istemediğini söyledi.

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Gözyaşları Video İzle

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.