Bu Tarz Benim 15 Kasım Kim Elendi

Reklamlar

Bu Tarz Benim 15 Kasım Kim Elendi – Her cumartesi final heyecanı devam ediyor ve Bu Tarz Benim kim elendi diyenler için yazımızda açıklamalar okuyacaksınız ve sorunuzun cevabını alacaksınız. Bu Tarz benim 9. hafta kim elendi elenen kim hangi yarışmacı çok az bir süre sonra burada olacak arkadaşlar.

Nur Bozar BU TARZ BENIM YARIŞMASININ BU HAFTA ELENEN ISMI OLDU ARKADAŞLAR. KENDISI ELENMEK ISTEDI VE ÇOK YORULDUĞUNU SÖYLEDI. BENIM FAVORIM KENDISI IDI AMA ELENDI NE YAZIK KI…

Bu Tarz Benim 15 kasım elenen yarışmacı kim hangisi olabilir sizce diyerek eleme gününe sadece çok az bir zaman kalmışken sizlerden tüyoları da alalım istedik çünkü henüz bitmedi ve daha kimin elendiğini bilmiyoruz.

Bu hafta koruma altında olan ve elenmeyecek yarışmacılar kimler derseniz hemen onu da söyleyeyim arkadaşlar. 15 Kasım Bu Tarz Benim eleme gecesinde iki yarışmacı dokunulmaz olacak. Dokunulmaz olan yarışmacılar hafta boyunca aldıkları yıldızlarla belirlendi. Jüri üyelerinin belirlediği koruma altındaki yarışmacılar Ezgi Baylar ve Tuğçe Ergişi oldu. Bu yarışmacıları diğer yarışmacılar eleme için söyleyemeyecek fakat eğer jüriden düşük puan alırlarsa elemeye kalacaklar. Yani anlayacağınız ne olacağı hiç belli değil ve heyecan dorukta.

Bekleyemeyen devamlı Bu Tarz benim bu hafta kim elendi diyenler az birşey daha bekleyeceksiniz. Öyle yarışma yayınlanmadan kimin elendiğini öğrenmek yok. Bittiği anda buraya girer ve kim elenmiş öğrenirsiniz.

Bu Tarz Benim Elenen Yarışmacıları:
Bu Tarz Benim 8.Hafta Kim Elendi: Meltem Keklik
Bu Tarz Benim 7.Hafta Kim Elendi: Roza Şake Hovhannisyan
Bu Tarz Benim 6.Hafta Kim Elendi: Ayşenur Balcı
Bu Tarz Benim 5.Hafta Kim Elendi: Melek Balkan
Bu Tarz Benim 4.Hafta Kim Elendi: Sara Ayşem Koçoğlu
Bu Tarz Benim 3.Hafta Kim Elendi: Buse Doğanay
Bu Tarz Benim 2.Hafta Kim Elendi: Gizem Kayaalp
Bu Tarz Benim 1.Hafta Kim Elendi: Esra Özüver

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.