Beni Böyle Sev 56. Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Beni Böyle Sev 56. Bölüm Fragmanı izle

beni-boyle-sev-56-bolum
21 Nisan Pazartesi günü TRT 1 kanalının en sevdiğim dizisi yine en çok sevdiğim diğer dizi ile aynı günde yayınlanması beni üzse de yinede izliyorum bir şekilde.

Beni Böyle Sev 56.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/beni-boyle-sev-56-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/150420140946162655412.MP4[/pro-player]

Geçen hafta neler yaşanmıştı bu hafta yaşanacaklar hakkında özeti ile ilgili bilgiler verelim sizde daha iyi anlamış olursunuz.

Ömer’le kavga eden Ayşem sinir içinde yatakta dönüp durur. Ömer de ondan farklı değildir. Sonunda Ömer dayanamaz, Ayşem’in yanına giderek barışmak ister. Ancak beklenmedik bir durumla karşılaşır. Nail’in evlilik teklifi karşısında Eda sevinçten havalara uçarken Reha sinirden deliye döner. Eda’yı cezalandırmaya kararlıdır. Oysa Eda, eski Eda değildir artık.

Taner’in birdenbire karşısına çıkmasıyla dehşete kapılan Seda korku içinde yardım beklerken, Haluk ve Deniz gelir. Taner, Burak ile ilgili onları uyarmaya çalışır. Taner’in söyledikleri herkesi şaşırtır, inanmak istemezler. Fahriye’nin başına kötü bir şey geldiğini düşünen Reyhan perişandır. Mazhar’la birlikte her yere bakarlar. Ayşem gece uyandığında Ömer’i evde bulamaz . Panikleyen Ayşem Fahriye’nin yanına gider. Fahriye de Seda ve Reyhan’a ulaşamamaktadır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.