Beni Böyle Sev 28.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Beni Böyle Sev 7 ekim fragmanı yayınlandı. Ya arkadaşlar bu dizi bir harika ve oyunculuklar ise harika denecek derecede. Hele o iki aşık yok mu süperler. Bu hafta işler karışıyor biraz. Kız babası ve erkek babası birbirlerine giriyorlar ve daha neler neler.


Beni Böyle Sev 28.Bölüm Fragmanı izle 7 Ekim Pazartesi

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/beni-boyle-sev1-300×153.jpg’]http://v5.tinypic.com/2i235mx.flv[/pro-player]

Ömer ve Reha’yı birbirine sarılmış ağlar vaziyette gören Ayşem, Nadide’nin öldüğünü düşünür. Vicdan azabıyla hastaneyi terkeder. Bunu öğrenen Ömer bir kez daha kendisini Safiye’nin kapısında bulur… Eda’nın yalanı çığ gibi büyümektedir… Bu arada Nail de Eda’dan bir açıklama beklemektedir.

Bir taraftan dükkan aramakta, diğer taraftan Eda’nın suskunluğuna bir anlam vermeye çalışmaktadır. Seda hala destek olmadan yürümeyi başaramamıştır. Bu da Seda’nın moralini bozduğu gibi öz güvenini de sarsmıştır. Ancak yanında Furkan’ın oluşu, ona bambaşka bir bakış katacaktır. Yeğenini derse getirmeyi bahane ederek Reyhan’ı görmeye gelen Serhat, Semih’in tuhaf davranışlarıyla şaşkına döner. Bunların ardında Nezih’in olduğunu anlar, yeğeni aracılığıyla Nezih’e haber gönderir. Nezih, Serhat ile buluşur; aslında Serhat sadece konuşmak ister fakat Nezih’in ters tavırları gerginliğin tırmanmasına neden olur.

Fahriye yeni blogundan oldukça umutludur. Hatta ilk takipçisinden mail gelmiş olması umutlarını artırmaktadır. Ev sorunu da hiç ummadıkları bir şekilde mutlu sona erer. Boşanma günü yaklaşmaktadır. Ömer, Ayşem’i bir türlü vazgeçiremez. Hiç kimsenin gönlü, birbirini çok seven bu çiftin ayrılmasına razı değildir. Ayşem’in evde olmadığı bir gün kapı çalar, gelen Eda’dır. Kızlar Eda’yı karşılarında görünce çok şaşırır. Eda’nın Ayşem ile Ömer’in boşanmasını engellemek için bir planı vardır, bu planı hayata geçirmek için kızların yardımı gerekmektedir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.