Aşk Emek İster Dizisi Yayından Kaldırıldı

Reklamlar

Show tv kanalında yayınlanan Aşk Emek İster dizisi de reyting savaşına yenilerek yayından kaldırılan diziler kervanına katıldı.

ask-emek-isterDiziyi hiç izlemedim ama oyunculardan Ekin Türkmen en beğendiğim sanatçılar arasında. Dizisini izlemem ama onun hakkında haberleri yakından takip eden birisiyimdir. Neyse konu hakkında detaylara bakalım.

Yaz aylarında da devam eden dizi Aşk Emek İster, bugüne kadar 11 bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Furkan Palalı, Ekin Türkmen ve Müge Boz’un rol aldığı dizinin yapımcısı Birol Güven, Aşk Emek İster’in yayından kaldırıldığını açıkladı. Ünlü yapımcı Güven, Show TV’de yayınlanan Aşk Emek İster dizisine son verdiklerini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

AŞK EMEK İSTER YAYINDAN KALDIRILDI

Pazar akşamları Show TV’de ekrana gelen Aşk Emek İster, reyting sonuçlarında ilk 10 program arasında yer almayı başarıyordu. Ramazan ayıyla birlikte kanalların değişen yayın akışları içerisinde de kendine yer bulan dizinin, Ciner Grubu’na satılan kanaldaki yeniden yapılanma çerçevesinde yayından kaldırıldığı iddia edildi.

Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini üstlendigi romantik komedi dizisi olan Aşk Emek İster’in senaryosu Birol Güven, Özlem Elginöz ve Yelda Açıkgöz yazıyordu.

Reklamlar

"Aşk Emek İster Dizisi Yayından Kaldırıldı" için yapılan yorumlar

  1. ipekneydim   29 Ağustos 2013 at 12:45

    Aşk emek ister dizisi show tv geri dönsümesini herkes istiyor. Aşk emek ister dizi show tv biran önce başlasın.Aşk emk ister dizsini çok özledik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.