Aşk 11. Bölüm Fragmanı 16 Aralık Pazartesi

Reklamlar

Aşk 11.Bölüm Fragmanı

16 Aralık Pazartesi günü Kanal D kanalında yayınlanacak olan Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting problemi yüzünden Pazartesi gününe alınan Aşk dizisi bu hafta sürprizlerle dolu arkadaşlar.

ask-11-bolum
Kerem, artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmüyor ve ona, gittikçe daha yakın oluyor. Azra, Şebnem’in hayatını kurtarmıştır. Kendini artık iyi hisseden Şebnem, en büyük desteğini de Kerem’den alır. Kerem artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmemektedir. Gittikçe Şebnem’e daha yakın olur.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/ask-11-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//121220131958236788725.flv[/pro-player]

Azra, Şebnem’e yardım ettikten sonra ortalıktan kaybolur. Bir süre uzaklaşmak ister. Ama onu merak eden, onun için endişelenen biri vardır. Can, Azra’ya ulaşamamanın verdiği üzüntüyle Kerem’e Azra’nın evine sorar. Kerem, kıskançlık hallerinden vazgeçmez ve Can’a hiçbir şey söylemez. Can’a bu da engel olamaz. Can, Azra’ya ulaşır. Azra da şaşırır. Can, artık aşkından emindir ve Azra’yı mutlu etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.