Aramızda Kalsın 3.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Aramızda kalsın 3 ekim fragmanı yayınlandı. Bu diziyi hiç izlemedim arkadaşlar ama dizinin fragmanlarını merakla bekliyorsunuz biliyorum. Star tv kanalında yayınlanıyor ama inanın hiç bakamadım. Ama ben yinede özeti ve hakkında bilgileri paylaşayım sizlerle.


Aramızda Kalsın 3.Bölüm Fragmanı izle 3 Ekim Perşembe

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/aramizda-kalsin-300×147.jpg’]http://v5.tinypic.com/29fbfxx.flv[/pro-player]

Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine gelir. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir.

Yadigar emaneti almanın hayalini kurarken Bahattin ve Hüsne kendilerine çıkış yolu aramaya başlar. Genç kadının emanet ile ilgili ne bildiğini anlamaya çalışan Hüsne ve Bahattin bir plan yapar. Ama sonuca ulaşmak bir yana işler daha da içinden çıkılmaz hal alır.

Bu sırada ailenin gençlerinin derdi bambaşkadır. Evin eşofmanlı kızı Arife, işe yeni giren, kendi gibi eşofman sevdalısı Mahir’e aşık olmaktadır. Ali ezelden beri evin küçük kızı Ceylan’a aşıktır ve her şeyi göze alıp aşkını itiraf etmenin yollarını aramaktadır

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.