2013 ve 2014 Yeni Dizileri

Reklamlar

2013 ve 2014 Yeni Dizileri

Devamlı yeni diziler başlıyor ve devamlı olarakta başka diziler aldıkları kötü reytingler sonucu final yapıp yayından kaldırılmak zorunda kalıyorlar. 2013 yılı bitmeye yaklaşmışken ve 2014 yılında yep yeni diziler ile karşınızda olacağız.

2013-2014-yeni-dizilerİşte haberimizin ayrıntıları ve detayları:

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri de Tehlikeli Sırlar…Dizi bir çok ünlü oyuncuyu da bir araya getiriyor. Dizide Burak Sağyaşar rol alacak. Son olarak Evlerden Biri’nde izlediğimiz Özgür Çevik de kadroda. Leyla ile Mecnun ekibinden Melis Birkan, iki yakışıklı oyuncuya eşlik edecek olan isim…

Dizide Öyle Bir Geçer Zaman ki’den iki oyuncu da var. Biri Muhammet Uzuner, diğeri de Meral Çetinkaya…

Sezonun yeni dizilerinden Altındağlı’nın kadrosunda Şafak Sezer, Aydemir Akbaş başrollerde. Diziye son olarak Hande Ataizi de katıldı.

Canan Tan’ın çok satan romanı Piraye de yakında dizi olacak. Ancak bu proje henüz plan aşamasında.

Adını Kalbime Yazdım’ın ilk bölümü geçen hafta ekrana geldi… Serhan Yavaş, İpek Karapınar, Tolga Güleç, Meltem Miroğlu dizinin kadrosunda rol alan oyunculardan. Dizide Mardinli bir ailenin yaşadıkları anlatılıyor.

Gurbette Aşk da sezonun yeni dizilerinden. Dokunaklı bir aşk hikayesini anlatan dizinin erkek başrol oyuncusu Gökhan Alkan. Alkan’a Müge Boz eşlik ediyor.

Ahirim Sensin de sezonun yeni dizilerinden. Henüz tam kadro belli değil ama Murat Yıldırım başrollerden birini üstleniyor.

Leyla ile Mecnun ekibi ekrana zamansızveda edince hayranları üzüntüye boğulmuştu. Kadro Ben de Özledim ile geri döndü.

Aşk Ekmek ve Hayaller çekimi yeni başlayan dizilerden. Burak Hakkı kadrodaki isimlerden biri. Dizide Berna Laçin de rol alıyor. Aşk, Ekmek ve Hayaller’in sürprizi ise Müjde Ar olacak.

Fedai, Okan Yalabık’ı yeniden hayranlarıyla buluşturacak. Geçen sezon Pargalı İbrahim olarak ekrana veda eden Yalabık yine Osmanlı dönemini anlatan bir dizide seyircisiyle hasret giderecek.

Firuze yeni sezonun iddialı dizilerinden. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden sonra ekranda görünmeyen Fırat Çelik başrollerden birini üstleniyor. Ceyda Ateş ve Ceren Hindistan da kadrodaki isimlerden.

Cesur Hemşire ise komedi alanında yeni yapımlarda. Dizinin başrollerini Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz paylaşıyor.

Gönül Hırsızı ise TRT’nin yeni dizisi. Hasan Kaçan ve Cem Kılıç kadroda yer alan oyunculardan.

İnadına Yaşamak sezonun iddialı dizilerinden. Sanem Çelik’in ekrana döndüğü yapım olma özelliğini de taşıyor yapım. Çelik’e Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış eşlik ediyor.

Kardeş Payı, geçen yıl İşler Güçler ile seyirciyi kendine bağlayan ekibin yeni çalışması.

Refik Halid Karay’ın eserinden uyarlanan Bugünün Saraylısı da iddialı yapımlardan. Selçuk Yöntem’in başını çektiği kalabalık bir kadro rol alıyor.

Sevdaluk ekranın iki ustasını bir araya getiriyor. Erdal Özyağcılar ile Demet Akbağ başrollerde…

Vicdan’da bir aşk öyküsü anlatıyor. Başrollerde Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.