Ozan Tufan Beşiktaş İle Oldu Gibi

Reklamlar

Ozan Tufan savaşı iki klüp arasında devam ederken son dakika haberlerine göre yüzü gülen taraf Beşiktaş olacak gibi arkadaşlar. Transferde hız kesmeyen ve her gün yeni bir oyuncu yada yıldız ile transferlerin starı olan Beşiktaş yeni oyuncuyla da büyük ölçüde anlaşmış gibi.

Siyah Beyazlılar, Bursaspor’a Ozan Tufan karşılığında 6 milyon euro bonservis bedeli ve 2 futbolcu önerildi. İddialara göre bu iki isim; Cenk Tosun ve Necip Uysal.

ozan-tufan2014/2015 sezonu biter bitmez Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Ozan tufan’la ilgilendiği öne sürülmüş, hatta yabancı kontenjanı artırılmadan önceki dönemde Bursaspor yönetimi, genç oyuncunun fiyatını 10 milyon euro olarak belirlemişti.

Daha sonra Beşiktaş iddiaları da günedeme gelse de kulüplerin hiçbirinin bonservis konusunda başkan Recep Bölükbaşı’yla anlaşamadığı belirtilmişti.

“Benim babam çalışmak zorunda” demişti

Ozan geçtiğimiz günlerde Bursa’da verdiği bir röportajda “Beni yurtdışına gitmem konusunda heveslendirdiler. Ancak şimdi burada kalmak zorundayım. Futbolcuların babaları çalışmaz ancak benim babam çalışmak zorunda” demiş ve Bursaspor Kulübü tarafından 50 bin euro para cezasına çarptırılmıştı.

Ozan’ın Bursaspor’dan 100 TL peşinat, 10 bin euro aylık maaş ve 10 bin TL de maç başı ücret aldığı iddia ediliyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.