Dünya Kupası 2014 Bugün Hangi Maçlar Var

Reklamlar

2014 Dünya Kupasında bugün hangi maçlar var ve hangi maçlar oynanacak. 2014 Dünya kupası maçları ve maç fikstürü bu yazımızda sizlerle olacak arkadaşlar.

dunya-kupasi-2014FİFA Dünya kupası maç programı, Dünya kupası grupları, Dünya Kupası fikstürü ve Dünya Kupası maçları ile ilgili geniş bilgilere yine bu sayfamızda ulaşabilirsiniz dostlar.

2014 DÜNYA KUPASI’NIN TV VE İNTERNETTEKİ YAYIN PROGRAMI
GRUP MAÇLARI

12 Haziran Perşembe:

23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1

13 Haziran Cuma:

19.00: Meksika-Kamerun TRT 1

22:00 İspanya-Hollanda TRT 1

01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

14 Haziran Cumartesi

19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1

22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1

01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar

19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1

22:00 Fransa Hondras TRT 1

01:00 Arjantin Bosna Hersek (Pazarı pazartesiye bağlayan gece) TRT 1

16 Haziran Pazartesi

19:00 Almanya-Portekiz TRT 1

22:00 İran-Nijerya TRT 1

01:00 Gana-ABD (Pazartesiyi salıya bağlayan gece) TRT 1

17 Haziran Salı

19:00 Belçika-Cezayir TRT 1

22:00 Brezilya-Meksika TRT 1

01:00 Rusya-Güney Kore (Salıyı çarşambaya bağlayan gece) TRT 1

18 Haziran Çarşamba

19:00 Avustralya-Hollanda TRT 1

22:00 İspanya-Şili TRT 1

01:00 Kamerun-Hırvatistan (Çarşambayı perşembeye bağlayan gece) TRT 1

19 Haziran Perşembe

19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1

22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1

01:00 Japonya-Yunanistan (Perşembeyi cumaya bağlayan gece) TRT 1

20 Haziran Cuma

19:00 İtalya-Kostarika TRT 1

22:00 İsviçre-Fransa TRT 1

01:00 Honduras-Ekvador (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

21 Haziran Cumartesi

19:00 Arjantin-İran TRT 1

22:00 Almanya-Gana TRT 1

01:00 Nijerya-Bosna Hersek (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

22 Haziran Pazar

19:00 Belçika-Rusya TRT 1

22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1

01:00 ABD-Portekiz (Pazarı pazartesiye bağlayan gece) TRT 1

Reklamlar

23 Haziran Pazartesi

19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD

19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1

23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1

23:00 Hırvatistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı

19:00 İtalya-Uruguay TRT 1

19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD

23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1

23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba

19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1

19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD

23:00 Ekvator-Fransa TRT 1

23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe

19:00 ABD Almanya TRT 1

19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD

23:00 Cezayir-Rusya TRT 1

23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR MAÇLARI
28. Haziran Cumartesi
19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar

19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi

19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 G1-H2 TRT 1

1 Temmuz Salı

19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL
4 Temmuz Cuma
19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

5 Temmuz Cumartesi

19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

YARI FİNAL
8 Temmuz Salı
23.00 Yarı Final maçı TRT 1

9 Temmuz Çarşamba

23:00 Yarı Final Maçı TRT 1

3.’LÜK MAÇI

12 Temmuz Cumartesi

23:00 Üçüncülük Maçı TRT 1

FİNAL
13 Temmuz Pazar
22:00 Final Maçı TRT 1

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.