Dünya Kupası 2014 18 Haziran hangi maçlar var

Reklamlar

2014 Dünya kupasında bugün 18 haziran çarşamba günü maç programı ve 18 haziran çarşamba hangi maçlar var hangi kanalda yayınlanacak hepsi bu sayfamızda sizlerle olacak.

19:00 Avustralya – Hollanda maçı TRT 1
22:00 İspanya – Şili TRT 1
01:00 Kamerun – Hırvatistan maçı TRT 1

Hollanda ilk maçında ispanyayı dağıtmıştı resmen ama şimdi bugün nasıl bir maç çıkaracak bekleyip göreceğiz. İspanya ilk maçta aldığı yenilgiyi Şili takımı karşısında avantaja çevirebilecek mi? Kamerun ve Hırvatistan maçı ise en çok merak edilen maçlardan birisi olacak.

dunya-kupasi-2014-18-haziranGruplarda diğer kalan maçlar ise şu şekilde olacak arkadaşlar

19 Haziran Perşembe

19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1

22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1

01:00 Japonya-Yunanistan (Perşembeyi cumaya bağlayan gece) TRT 1

20 Haziran Cuma

19:00 İtalya-Kostarika TRT 1

22:00 İsviçre-Fransa TRT 1

01:00 Honduras-Ekvador (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

21 Haziran Cumartesi

19:00 Arjantin-İran TRT 1

22:00 Almanya-Gana TRT 1

01:00 Nijerya-Bosna Hersek (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

22 Haziran Pazar

19:00 Belçika-Rusya TRT 1

22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1

01:00 ABD-Portekiz (Pazarı pazartesiye bağlayan gece) TRT 1

23 Haziran Pazartesi

19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD

19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1

23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1

23:00 Hırvatistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı

19:00 İtalya-Uruguay TRT 1

19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD

23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1

23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba

19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1

19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD

Reklamlar

23:00 Ekvator-Fransa TRT 1

23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe

19:00 ABD Almanya TRT 1

19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD

23:00 Cezayir-Rusya TRT 1

23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR MAÇLARI
28. Haziran Cumartesi
19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar

19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi

19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 G1-H2 TRT 1

1 Temmuz Salı

19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL
4 Temmuz Cuma
19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

5 Temmuz Cumartesi

19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

YARI FİNAL
8 Temmuz Salı
23.00 Yarı Final maçı TRT 1

9 Temmuz Çarşamba

23:00 Yarı Final Maçı TRT 1

3.’LÜK MAÇI

12 Temmuz Cumartesi

23:00 Üçüncülük Maçı TRT 1

FİNAL
13 Temmuz Pazar
22:00 Final Maçı TRT 1

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.