Google TV Eylül Ayında Avrupa’da

Reklamlar

Google TV Eylül Ayında Avrupa’da satışa Sunulacak

Google TV projesini sizlere bundan bayağ önce duyurmuştum ve haberlerini tekrar tekrar anlatmıştım. Sonunda proje gerçekleşiyor ve Avrupa’da eylül ayında satışa başlanacak.

Les Échos adlı finans gazetesinin haberine göre, Sony Fransa’nın pazarlama müdürü, 2 yeni üründen bahsediyor. Bunlardan biri 200 € fiyat etiketli bir set-top kutu, diğeri ise 300 € etiketli bir Blu-ray oynatıcı. Eylülde geleceği söylenen bu ürünlerin, İngiltere, İspanya ve Almanya’da da aynı anda satışa sunulacağı düşünülüyor.

Müdür Labrousse, aynı zamanda cihazların kumanlarının Google Play butonu içereceğini, yani cihazlardan Android içeriğine erişilebileceğini belirtti. Japon üreticinin Music Unlimited adlı projesi de bu cihazlar ile sunulacak. Vay be! Lâkin Intel tabanlı modeller ya da yeni nesil, ucuz ARM işlemciler ile ilgili bir bilgi verilmemiş.

Şimdilik cihazlar hakkında bilinenler bu kadar olsa da, Sony bu konuda sessiz kalmaz, 1 – 2 ay içinde Smart TV’ler konusunda ve bu konuda bir şeyler söyler diye düşünüyoruz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.