Facebook Müzik Uygulaması

Reklamlar

Facebook Müzik Uygulaması

Facebook müzik uygulaması nasıl yapılır ve facebook müzik çalar uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak isteyen için buyurun sizlere kısa anlatım.

Bakın bakalım facebook sayfanıza müzik çalar uygulaması nasıl yapılıyor okuyun.

Facebook müzik uygulaması İLİKE, müzik sevenler için geliştirilmiş bir uygulama. Sevdiğiniz grupları ve şarkıları profilinize ekleyebilir, fan sayfalarından müzisyenler ile ilgili bilgi alabilir, son konser haberlerine ulaşabilir, şarkılardan örnek dinleyebilir, arkadaşlarınızın kimleri dinlediğini öğrenebilir veya arkadaşlarınıza bir şarkı adayabilirsiniz. Uygulamanın en eğlenceli bölümü ise müzik yarışması. Burada çalan şarkıların adını veya çalan müzisyeni en kısa sürede bilerek puan kazanıyor ve arkadaşlarınızın puanlarını da görebiliyorsunuz.

Facebook müzik uygulaması iLike profilinize bir kutu ekleyerek sevdiğiniz şarkıları, size adanan şarkıları, gitmek istediğiniz konserleri ve müzik yarışması puanınızı profilinize taşıyor.

Facebook müzik uygulaması iLike benzer müzik zevklerine sahip insanların bir araya geldiği ve yeni şarkıların keşfedilebildiği mükemmel bir platform.

FACEBOOK İLİKE UYGULAMASI

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.