Facebook ilgili alanları ekle uygulaması başladı

Reklamlar

Facebook ilgili alanları ekle uygulaması başladı

Facebook sosyal ağ sitesi her geçen zaman içinde yenilikleri göz doldurmaya devam ediyor ve bu sefer yeni bir yenilik daha yaptı.

Bilgisayar oyunları, kış sporları veya sokak modasına mı meraklısın? Uzmanların, Sayfaların ve bilgisayar ünlülerin bulunduğu ilgi alanlarına abone olarak her ilgi alanına özel haber kaynağına sahip olabilirsin.

Bu sayede haber akışınızdaki sürekli art arda gelen mesajların tümünü görmek yerine oluşturduğunuz listeye göre olan sadece istediğiniz konudaki içerikleri görebileceksiniz.

Yeni listelerinizi Facebook’unuzun sol tarafındaki “İlgi Alanları” adlı bölümü seçtikten sonra “Liste Oluştur” diyerek hızla oluşturabilirsiniz.

Karşınıza gelen seçim ekranında Sayfalar, Abonelikler ve Arkadaşlar olarak sekmeler arasından oluşturacağınız listenin içerisine eklemek istediklerinizi seçtikten sonra, sonraki diyerek liste adını ve listeyi kimlerin göreceğini seçip işlemi sonlandırıyorsunuz.

Bu özellik sayesinde belirli bir konudaki halk figürlerini, sayfaları ve size benzeyen insanları bir araya getirebilir ve haber akışının sadece bu listenizdeki güncellemeler olarak sürmesini sağlayabilirsiniz.

Önümüzdeki haftalardaysa “İlgi Alanı Ekleme” şeklinde bir bağlantı ile belirli konulara abone olmanız sağlanacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.