Adobe Türkiyede Online Mağazası Açıldı

Reklamlar

Türkiye de ki pazarpayı yatırımlarını sürdüren Adobe, kullanıcılarına Adobe Türkiye Online Mağazası üzerinden hem Türkçe hem de İngilizce Creative Suite ürünlerini satın alabilme imkanı sunuyor.

 

Tasarım yazılımları konusunda önde gelen firmalardan olan Adobe, uzun süredir beklenen ve Türkiye’de işlev görecek online mağazasını nihayet açtığını duyurdu.

 

Adobe, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla kullanılan tasarım ürünlerini Türkçe dil desteği ile birlikte satışa sunmasının ardından beklenen hamleyi yaptı ve Adobe Store‘u Türkiye’ye getirdi.

Adobe‘un Türkiye’nin tasarım yazılımları pazarını önemsediğini bir kez daha gözler önüne seren bu hareket sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcılar Adobe ürünlerini istedikleri an internet üzerinden kredi kartı yoluyla satın alabilecekler.

Yalnızca iş ortakları tarafından satışı yapılan ürünlerin artık onlinemağazada çok daha pratik ve oturduğunuz yerden alışveriş imkanı tanıması nedeniyle daha büyük satış rakamlarına ulaşılması bekleniyor. Tabii ülkemizde iş ortaklarının çeşitli kampanyalarla ürünleri ucuzasattıklarını da hatırlatalım.

Adobe Türkiye Online Mağazası ile kullanıcılar, site üzerinden elektronik lisans satın alma işleminin yanı sıra ürünler hakkında detaylı bilgi de edinebiliyor.

 

 

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.