En Doğru Şekilde Bronz Makyaj Nasıl Yapılır

Reklamlar

En Doğru Şekilde Bronz Makyaj Nasıl Yapılır

Bronz makyaj yapımını daha önceleri bir çok kez anlatmıştık ama bu yazımızda daha detaylı bir şekilde anlatalım istedik arkadaşlar.

bronz-makyaj-2013Bronz makyaj denince akla yaz mevsimi gelir ve bronz makyaj genelde yaz aylarında bayanlar tarafından tercih edilir arkadaşlar. Peki nasıl yapılır videolu olarak anlatalım sizlere arkadaşlar.

Yoğun nemlendirici özelliğe sahip kremi, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürmektir. Nemlendirici krem cildinizin tarafından emildikten sonra bronz makyaj uygulamasına geçebilirsiniz.

Bronz pudrayı, büyük bir fırça yardımıyla yüzünüze ve boynunuza sürün. Doğal ve canlı bir görünüm elde etmek için pembe tonlarında allığı, elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın.

Bronz makyajın en önemli tamamlayıcılarından biri de göz makyajıdır. Bunun için kahverengi tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca göz kapaklarına çift tonlarda far kullanarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

bronz-makyaj
Sıra göz kalemi ile bakışlarınıza anlam katmakta: Pırıltılı bir makyaj için eyeliner ve göz kalemini bu şekilde seçebilirsiniz.

Ayrıca göz renginize uyumlu bir renk seçmeniz makyajınızın güzelliğini daha da arttıracaktır. Göz makyajınızı istediğiniz renkte bir rimelle tamamlayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.