Yiğit Bulut Kimdir Biyografisi Hayatı

Reklamlar

Yiğit Bulut Hayatı Yiğit Bulut Kimdir Biyografisi

1972 doğumludur. Galatasaray Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Mezunudur. Aynı zamanda Aydın Doğan’ın bacanağı olan eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek’in kızı, Kanal-D spikerlerinden Şule Bulut ile evlidir.

Yiğit Bulut, CNN Türk ekonomi yorumcusudur. Parametre ve Finans Analiz programlarının yapımcısı ve sunucusudur. Ayrıca Vatan ve Referans gazetelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.
İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Reklamlar

"Yiğit Bulut Kimdir Biyografisi Hayatı" için toplam 2 yorum yapmış

  1. Tahir Çay   12 Mart 2014 at 21:00

    Sayın yiğit bulut.Sizi uzun zamandır takdirle izliyorum.İnsanımızın muhtaç olduğu uyarıcı can alıcı konuları ekranlar aracılığı ile insanımıza aktardığınız için size milletimiz adına teşekkür ediyorum.Takdir edersiniz AKP BÜYÜDÜKCE Kontrolüde o derece güçlrşiyor. Böyle durumlarda samimi insanların gerçek yüzü ortaya çıkıyor.Ben bu partinin kuruluş aşamasında görev aldım.Bir ilimizinde bir dönem il başkanlığını yaptım.Bu durumlarda hataları görüp ahkam kesme yerine,elimiz taşın altına koyup ne yapababiliriz diye düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum. mümkün olsada bunları yüz yüze görüşsek. Selamlar.

  2. Salih TOSUN   28 Kasım 2012 at 10:00

    Yiğit Bulut’un biyografisini okudum şeştğm doğrusu Recep Tayyip Erdoğanı bukadar desteklemesi ve aynı fikir ve doğrultuda olması beni çok çok şaşırttı ve zevklede dinledim bütün konuşmalarını.ne diyelim Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler diyip bekleyelim sonucunu Hayır olur İNŞAALLAH

Leave a Reply

Your email address will not be published.