Erdoğan Arıca Öldü

Reklamlar

Erdoğan Arıca Öldü Erdoğan Arıca Öldümü

Sanatçılar spor adamları şairler yazarlar düşünürler teker teker dünyadaki görevlerini bitirip ahirete intikal ediyorlar. Geçen gün Meral Okay şimdide Erdoğan Arıca hocamız vefat etti arkadaşlar. Allah Rahmet eylesin.

Uzun süredir kanser tedavisi gören Erdoğan Arıca, bu sabah hayata gözlerini yumdu. Aktif futbolculuğu döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe’de oynayan Arıca; Gaziantepspor, Bursaspor, Gençlerbirliği ve Samsunspor gibi takımlarda da teknik direktörlük yapmıştı. 57 yaşında yaşamını yitiren Arıca son olarak TFF 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka’yı çalıştırmıştı. Şarkıcı Soner Arıca’nın ağabeyi olan Erdoğan Arıca, Kadir İnanır’ın da akrabasıydı.

Şarkıcı Soner Arıca’nın ağabeyi, aktör Kadir İnanır’ın yeğeni olan Türk futbolunun tecrübeli teknik direktörlerinden Erdoğan Arıca hayatını kaybetti.

24 Temmuz 1954 doğumlu olan Erdoğan Arıca, son olarak TFF 1. Lig takımlarından Karşıyaka’nın antrenörlüğünü yapmıştı.

Erdoğan Arıca kimdir?

Ordu – Fatsa’da doğan Arıca, Malatyaspor, Orduspor, Galatasaray, Fenerbahçe, Diyarbakırspor ve Sarıyer’de futbol oynadıktan sonra, Dardanelspor, Göztepe, Samsunspor, Gaziantepspor, Malatyaspor, Gençlerbirliği, Bursaspor, Samsunspor, Gençlerbirliği, Rizespor, Hacettepe ve Karşıyaka’da teknik direktörlük yapmıştı. Erdoğan Arıca, futbolculuk döneminde 1981-82 sezonunda Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer olmuş ve 5 sezon sarı lacivertli takımda top koşturmuştu.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.