ilişkiniz ne kadar sürecek

Reklamlar

İlişkiniz ne kadar sürecek

Sevgiliniz yada erkek arkadaşınız ile ilişkinizin ne kadar süreceğini öğrenmekmi istiyorsunuz hanımlar. İşte sizlere ilişkiniz ile ilgili ayrıntılar.

İlişkinizin ne kadar süreceği, sonunun ne olacağı konusunda endişeli misiniz? ‘Keşke bir sihirli küre olsaydı elimde’ diyor musunuz? Bu ayrıntıları düşünmenize hiç gerek yok, ilişkiniz hakkında cevaplayacağınız sorular size gerçekleri gösterecektir.

Özellikle kadınlar bir ilişkiye başlar başlamaz, geleceği düşünürler. Anın tadını çıkarmak ve mutlu olmak yetmez onlara, ‘Ne kadar sürecek, arkadaşları beni sevecek mi, evlenecek miyiz’ gibi sorular kafalarını kurcalar durur. Yarınların neler getireceğini bilmemek de onları huzursuzlaştırır.

Aslında hiç kimse bir gün sonra nelerle karşılaşacağını bilemez ama ilişkiler konusunda bazı işaretler kişilere fikir verebilir. Falcıya medyuma ihtiyacınız yok. Her şey, aşağıdaki sorulara vereceğiniz cevaplara bağlı:

Tartışmalarınızda birbirinize nasıl davranırsınız?

– Genellikle yanıldığımı kabul ederim.

– Gerginliği azaltmak için esprili sözlerden yararlanırız.

– Tartışma kızışırsa birimiz ara vermeyi öneririz.

– İkimiz de tartışmayı bitirmek için sabırsızlanırız.

Eğer dört örnekten üçüne ‘doğru’ diyorsanız, ilişkinizin geleceği için fazla endişelenmenize gerek yok.

Her ilişkide zaman zaman anlaşmazlıkların yaşanacağını unutmayın. Önemli olan bu tür anlaşmazlıkları uzatmamaktır.

Onun ailesiyle tanışmak ister misiniz?

– Evet isterim.

– Aileleri bu işe karıştırmak hiç doğru değil.

– Onun ailesi beni hiç ilgilendirmiyor.

– Eninde sonunda aileyle tanışmayı umut ediyorum.

Eğer bu açıklamalardan hiç değilse ikisi onun düşünceleriyle örtüşüyorsa, ilişkiyi önemsediği ve devam ettirmek için elinden geleni yapmaya hazır olduğu anlaşılıyor.

Ama aileleri işe karıştırmaktan kaçınan birinin niyetinin ciddi olduğunu söyleyemeyiz.

Buluşma gün ve saatini sık sık değiştiriyor musunuz?

Flört eden çiftlerin buluşma gününü ve saatini sık sık değiştirmeleri iyi bir işaret sayılmaz. Randevuyu iptal eden ya da erteleyen tarafın duygularından kuşku duymak yanlış olmaz.

Eğer bu kişi sizinle görüşmek için bahane yaratmak yerine, görüşmeyi erteleme yolunu seçiyorsa, size yeterince ilgi duymadığı anlaşılır.

Birbirinize yardımcı oluyor musunuz?

Eğer bu uzun soluklu, hatta evliliğe giden bir ilişki olacaksa, çiftlerin birbirlerine yardım etmekten kaçınmamaları gerekir.

Eğer yardımlaşmaktan kaçınılıyorsa, ilişkinin can çekiştiği kabul edilmeli.

Para konusundaki düşünceleriniz birbirine uyuyor mu?

Aşk ilişkilerine para meselelerini karıştırmak doğru olmaz. Ancak para ile ilgili meselelerde, karşınızdaki kişiyle aynı düşünceleri paylaşmanız çok önemlidir.

Siz elinize geçeni harcamaya meraklı iseniz, buna karşılık flört ettiğiniz kişi tutumlu olmayı yeğliyorsa, eninde sonunda para bir huzursuzluk kaynağı olacaktır. Düşünce, görüş ve anlayış birliği olmayınca, ilişkinin ömrü kısalır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.