Erkekler Kadınlardan Ne ister

Reklamlar

Erkek milletinin kadınlardan neler istediğine hiç astroloji bilmi açısından baktınız mı? Bu sayfamızda burçlara göre erkeklerin kadınlardan neler istediğini öğreneceksiniz..

Koç

Sizden beklediği hareket: Sabah öpücüğüyle uyandırılmaya bayılır. Ateşli bir şekilde öperek güne enerjik başlamasını sağlayabilirsiniz.

Boğa

Sizden beklediği hareket: Agresif tutkunun adamıdır. Romantik bir şekilde öpüşürken, aniden kontrolü ele alıp sert çıkışlarda bulunmanız hoşuna gidecektir.

İkizler

Sizden beklediği hareket: Şehvetli anlar onun içindir. Seksi jartiyeriniz, siyah dantel iç çamaşırlarınız onu kendinden geçirtmeye yeter.

Yengeç

Sizden beklediği hareket: Gün içinde aşk dolu konuşmalardan asla usanmaz. Bıkana kadar aşktan bahsedebilir ve onunla pembe bir dünyaya dalabilirsiniz.

Aslan

Sizden beklediği hareket: Rol yapmak ona zevk verir. Siz seksi bir doktor olun, onu da hasta rolüne sokun ve oyun başlasın!

Başak

Sizden beklediği hareket: Onu kışkırtacak hareketleri yapmaktan çekinmeyin. Yatakta yenilikçi olun.

Terazi

Sizden beklediği hareket: Değişkenlik ruhunda var. Hayatın rutin temposundan sıkılır, değişken haller ona göredir. Öperken, önce hızlı ve sert, sonrasında ise romantik ve yavaş olmasını normal karşılayın.

Akrep

Sizden beklediği hareket: Feminen duruşa dayanamaz. Göğüsler dışarıda, popo çıkık şekilde seslenmeniz bile onu kışkırtmaya yeter!

Yay

Sizden beklediği hareket: Erotik sahnelerin adamıdır. Yatakta ona emirler veren, dominant bir kadın yaratın.

Oğlak

Sizden beklediği hareket: Kışkırtıcı dokunuşlardan haz alır. Hafif dokunuşlarla parmaklarınızı vücudunda gezdirin.

Kova

Sizden beklediği hareket: Sıcak temas keyfini yerine getirir. Sevişirken tüm vücudunuzu ona yaslayın; aranızdaki çekim artacaktır.

Balık

Sizden beklediği hareket: Kışkırtıcı aksiyonlar ona cesaret verir. Mesela araba kullanırken dokunarak onu tahrik edin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.