Kızgınlık Sözleri Mesajları

Reklamlar

Kısa Kızgınlık Sözleri Sevgiliye Kızgınlık Mesajları – Bu yazımızda sinirlendiğiniz sizi hayal kırıklığına uğratan bu kişi dosta olabilir arkadaşa olabilir en önemlisi de sevgiliye kızgınlık sözleri facebook twitter için hazırlandı.

Yaradanıma Güveniyorum Bu Dünyada, Sen Artık yoksun hayatımda Adımı Birdaha Anma yalan umutlarının içinde Kaybolma!

kizginlik-sozleri-mesajlari
Kin besliyorum Sana Karşı içimdeki nefret iflah OLmaz Sana Karşı Kızgınım Sana Neşem yok Bu Aralar..

Ben Kısa Bir aşk yaşamadımki yalanlar içinde Seni tatmin edeyim ben Seninle Umutlarıma Baktım Ama Sen Onları Benden Çaldın!

Biraz Gözyaşı Biraz Hüzün işte Benim gerçek Adım Acılar, Sen Anlamazsın o Kabiliyet Kalmamış Hayata pmebe gözlüklerle Bakan Serseri uzak Dur Benden istemiyorum Seni!

Herşeyi Kendine göre Değil herşeyi Bize göre uyarla herşeyi Kendin için değil herşeyi ikimiz için iSte!!!

ben Sana Sevgi Dolu umutlar besledim Sen Hepsini Görmemezlikten geldin, Şimdi Sıra Bende Görmüyorum Seni Kasma Kendini Boşuna..

Sana Karşı Artık Duygularım umuşak Değil Sana Karşı Artık Sözlerim Sevgiyle Dans etmiyor Sen Artık Sadece Yalansın benim için..

Dualarımla ümitlerime Sıcak Bakıyorum Sen çıktın Artık hayatımdan geriye Bakmıyorum..

Nefretimi içime atıyorum her defasında Seni Kırmak istemiyorum Ama Artık kendime Kızıyorum Sana Elveda..

nekadar Kızsamda Sana içimde Aşkın Yakıyor Kalbimi Adeta, Seviyorum Seni Ama Kızgınım Sana Bunu Unutma!

Sen Okadar tatlısınki Kızsamda Kıyamıyorum Sana Gözlerin geliyor Aklıma Gülümsüyorum o Anda Delice Seviyorum Seni Ama kızıgınım hala Sana.

Silah Gibi Sözlerin Vurdu Beni Gözlerin, özlüyorum Eski günleri Bitsin bu Kızgınlık hadi Dön geri.. http://www.nazlim.net/guzel-sozler/kizginlik-sozleri-mesajlari.html

her Gecenin Laneti üstünde Olsun Beni Kızdırdın Dertler Senin Olsun, Belki ozaman benim gidi Dertlerle Mutlu olursun..

yemin olsun Sana Gülersem Birdaha! Yemin Olsun Elini Tutarsam Birdaha Sen Kızdırdın beni Buda Sana Elvedam..

Huzurlu yaşamak istiyorsan Kızdırma beni Mutlu Olmak istiyorsan benden Başkasına Birdaha Bakma!

Ne Kadar Dert Varsa Yıktın üzerime Vurdum Duymaz Gibisin Bakmıyorsun Bile! Ne Bu Kızgınlık Bu öfke? iStemiyorsan Güle Güle!!!

Ne yürk Kaldı Sana Verecek Nede inancım kaldı Seninle Bu yolda Gidebilcek, Kızgınlıklarım içimde Kor Oldu Seni Toprağa Gömecek!!!

Sana yalan Sevgilerin Sahte Mutlulukları Lazım benim gibi gerçekler Sana Fazla Gelir Bu Dünyada!!!

Buruk Kalbim Düzelmez Bu Sözlerinle Asla! Sana Ben inandım Sevdim Ama Sen Harcadın beni Sevgi Yolunda Dönme Bana Birdaha!

ömrümden Çaldığın Zamana Acıyorum Zaman Hataları telafi edecek günün Birinde Ama Ozaman Sen telafisi Olmayan Bir Hata Olucaksın Gözümde.

Kızgınlık Halinde Söylediklerini iyi Düşün Pişman Olucağın Sözleri Söyleme Bana Kaldırmaz Kalbim Gerisini..

Yolunda Ölüm Olsa Gelirdim Seninle Her Acıya Giderdim Ama Sen buna Değmezsin vefasız insan!

Ters Düz Hayatımın Sadece Arasındaki Gözyaşı Oldun Artık umutlarımda Sayende Kayboldu..

Nefret Ediyorum Senden Neden Bukadar Acı neden? Neden Sevdim Seni neden Soruyorum kendime Nedenler içinde Cvplar gelmiyor içimden..

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni en güzel kızgınlık mesajınızı smslerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net


"Kızgınlık Sözleri Mesajları" için toplam 3 yorum yapmış

  1. kendinibilir   30 Temmuz 2013 at 10:48

    eyer ask yasamak istiyorsan ölûmüne sevmek istiyorsan askta sadece kendi çıkarını dûsünmeyecen kendi menfaatini korumayacan çûnkû ask tek taraflı degil ask emek ister ask gerekirse ugruna ölmek ister AMA SEN BUNLARI YAPMADIN BU YÜZDEN KIZGINIM SANA DILERIM ALLAHTAN SENDE CEKTIKLERIMIN BIN KATINI CEKESIN

  2. yaren   06 Ağustos 2011 at 11:41

    sadece sevdim seni suç işlemedim.. ama sen karşıma geçip hayır olmaz dedin işte bu yüzden kızıyrum sana .. sen sana olan aşkımı bitirdin. şimdi tek dileğim.. pişmanlıklar içinde kıvranırsın..

  3. muammer   27 Nisan 2010 at 15:57

    hanı bırını seversınde onu gorunce kalbın yerınden cıkacak gıbı olur ya hani!onun ıcın herseyı sılıp yenı bı sayfa acmak ıstersın ya onunla, hanı o olmayınca hayat acı verıcı olurya, onun ıcın kalbın kan ağlar ya durmadan seni görun ce aynen böyle oluyorum… ((aşkım))

Leave a Reply

Your email address will not be published.