Günaydın Mesajları

Reklamlar

En Güzel Günaydın Mesajları Kısa

günaydın mesajlarıSabah uyanıyorsunuz ve telefonunuzu açtığınız zaman yada cihazınıza baktığınız zaman bir bakmışsınız birisinin mesajı geliyor size. Bu ne kadar da mutlu eder sizleri değil mi? Tabi ki kim heyecanlanmaz ki herkes sevinir bu durumdan. İşte tam bu noktada ne yazacağını bilmeyenler için burada romantik günaydın mesajları yazdık. Sizlere harika ve bir o kadarda romantik olacak şekilde günaydın sms mesajı hazırladık arkadaşlar. Arkadaşa yada farketmez anlamlı olacak şekilde istediğiniz herkese gönderebileceğiniz etkileyici günaydın mesajları 2018 burada. Ayrıca çok istek oluyor diye söylüyorum resimli günaydın mesajları facebook twitter için kullanabilirmiyiz diyorsunuz rahatlıkla güvenle kullanabilirsiniz. Kısaca facede paylaş yapabilirsiniz.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım nazlim.net O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMmmm

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim…

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm..

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkIm

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

gunaydin mesajlari resimli
Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım…

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Sensiz Günlerim Karanlık Sensiz Aldığım Nefes Yarım Sensiz Güneşi Görmeyen Benim Sevgilim, Günaydın Can Özüm günün Aydın Olsun..

Bu Gün Gözlerimi Açtığımda Hayata Daha Güzel Bakacağım Çünki Bugün Senin Adınla Uyandım Tıp kı Yarında Bu Bugün Uyanacağım Gibi Günaydın Birtanem…

Güneşe Baktığımda Güneş Bile Adını Yazıyor Sabahın Gölgeli Sokaklarına Bugünde Seninle Doğdu Güneş Bugünde http://www.nazlim.net/guzel-sozler/gunaydin-mesajlari.html Adınla Batacak bu güneş Günaydın Sevgilim…

Bir Gün Değil Her Gün Aklımdasın, Bir Anlık Değil Her Zaman Yanındayım Seni Çok Seviyorum Günaydın Biriciğim..

Sensiz Açılan Gözlerim Bugün Seninle Buluşmanın Hasreti içinde Bakıyor güne Bugünde Senin Adınla Nefes Alıyorum Sevgilim Günaydın..

Sensiz Uyanmak istemez Bedenim, Sensiz Nefes Almak istemez Hücrelerim ve Sensiz Yaşayamaz Bu Serserin, Günaydın Sevgilim..

gunaydin mesajlari sevgiliye ozelGüneşin Doğduğu Yer Gözlerin Gibi Umut Verici, Gözlerine Her Baktığımda Umutlarım yeşeriyor Seninle Birtanem Günaydın..

Rüyalarımdan Uyandıran Güneş Bugünde Adını Kulağıma Fısıldadı, Bugün Rüyalarımızın gerçek Olucağı Gün, Günaydın Birtanem…

beni yaşatan Umut, Umutlarımdaki Devrilmeyen Ağaçsın benim için, Rüyalarımda Bulduğum Elini Sımsıkı Tuttuğum Sevgilim Günaydın…

Şimdi Yanımda Olamasanda Adınla Başlıyorum Yeni Hayata, Yüzünü Görmesemde Hayalinle Yürüyorum Adını yazdığım Sokaklarda, Günaydın Sevgilim..

Bir Günüm Değil Bir Ömrüm Ol, Bugünüm Değil Yarınlarım Ol Birtanem Günaydın…

Gözlerimi Bugünde Senin için Açtım hayata, yarında Senin için Açılcak bunu Sakın unutma Günaydın prensesim…

Komik
Günler Günleri Kovaladıkça, Ben Her Defasında Adınla Uyanacağım Bu Hayata, Seviyorum Seni Sakın Unutma! Günaydın…

Günlerimi Sensiz, Seni ise bensiz Bırakmam 🙂 Günaydın herşeyim…

gunaydin mesajlari facebookBir Rüya Gördüm içinde Sen Varsın, Rüyaların içinde hiç bitmeyecek Rüyamsın Sevgilim Günaydın Meleğim…

Bu Sabah tutamasamda Elini, Sabahın Erken Saatlerinde Göremesemde Güzel Gözlerini, Seviyorum Seni Sensiz Olmaz Unurma Bu Kelimelerimi, Günaydın Sevgilim 🙂

Sadece Rüyalarımda Değil, Gözlerimde yaşatıyorum Seni, Gözlerimde Olduğun için Rüyalarımdasın Sevgilim, Günaydın..

Seninle Hayat RĞya Gibi, Seninle Herşey Güzel Seninle Siyahın Anlamı var Seninle Beyazın Saflığı Var Seninle Bugünün Güneşi Var Günaydın herşeyim..

Sen Yanımda Olamasanda Bugünde Rüyamda yanımdaydın, Bugün Ellerini Tutamasamda Yarın Ellerinle Buluşacağım, Günaydın Birtanem.

Her Güzel Şey Mutlu Biter Ama Sen Bende Hiç Bitmeyeceksin Birtanem Günaydın…

Adını Güneşe Yazsam Güneş Batmamak için And içer, Gözlerini yıldızlarla Paylaşsam Yıldızlar Kaymamak için Yemin Eder, ben Sana Yeminliyim Sevgilim Günaydın..

Sensiz her Uyandığım Sabah Ölüm Gibi Gelir Bana, Hayalin Gelince Gözlerime Ozaman Cenneti yaşarım Sensizliğimde Günaydın Sevgilim Günüm Aydın Seninle..

Geçip Giden Günlere Değil Seninle Gelecek Yeni Günlere Hasretim Sevgilim, Günaydın Güneşim…

gunaydin mesajlari kisaSevgiyi Seninle, Yaşamayı Gözlerine, Gülmeyi Kalbine, Sıcaklığını Ellerine, Gülüşün ise Rüyalarımdaki Meleğin ta Kendisi Günaydın Sevgilim..

Her Güne Seninle Başlamak, Her Günü Seninle Bitirmek, Bir Ömrü Seninle Yaşamak Beni Ayakta Tutan Tek Amaç Sevgilim, Günaydın.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaysın hayatmın anlamı.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heycanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

gunaydin mesajlari facebook paylas
Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni günaydın mesajınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Günaydın Mesajları" için toplam 47 yorum yapmış

 1. emirhan   02 Kasım 2014 at 09:42

  günaydın bitanem, günaydın sevgilim, günaydın uyku

 2. murat   25 Ekim 2014 at 10:17

  günaydın uyanma sebebim

 3. begüm   19 Ağustos 2014 at 11:00

  SEVDALIMAA Sabah 8:31geçe geldin aklıma birdenbire sanki cok lazmsn amk kacırdn uykuyu gene <3

 4. melisa   12 Haziran 2014 at 09:30

  YENİ BİR GÜNE SENİNLE AÇIYORUM GÖZLERİMİ….
  GÜNAYDIN AŞKLARIN BİTANESİ…MUCK

 5. yunus   24 Mayıs 2014 at 05:24

  çilemin bittiyi saat geldi ve yine güneş açtıgünaydın şükraniyem

 6. dilara   26 Şubat 2014 at 16:51

  lanet olsun güne

 7. semih yunca   20 Şubat 2014 at 09:49

  Günaydın demene ihtiyacım yok.Sen’li günüm,gün-aydın zaten.
  yazar semih yunca

 8. RaMaZaN   06 Ağustos 2013 at 18:47

  DuNyA IkI ReNk GuL OlSuN BıRı KıRmIzI DıGeRı BeYaZ SeN BeNı UnUtUrSaN KıRmIzI GuLlEr SosUn BeN SeNı UnUtUrSaM kIrMıZı GuLlEr KeFeNiM OlSuN ASKIM

 9. Yavuz   04 Nisan 2013 at 03:34

  GÜNEŞİN BİTTİĞİ YERDE PARLAYAN BİRŞEY GÖRÜRSEN BİLKİ O KALP SENİN İÇİN YANIYORDUR
  GÜNAYDIN
  AŞKIMMM

 10. Saban   26 Mart 2013 at 17:23

  sensiz olan hiç bi sabahın anlamı yoktu seni çok sewiyorum iyiki bi sabaha da yeniden birlikte başlıyoruz iyiki artık güneş bizim için doğuyo sen ve ben biz yeteriz biribirimize lütfen artık ayrılık olmasın hep benimle ol çünkü ben hep seninle olmak istiyorum günayDn ßitanem

 11. kurtuluş   22 Mart 2013 at 05:51

  Güneşim gözlerini açınca ilk benim msjimi gör, ilk bana günaydın de, bi sus de, yinemi sen de, de işte :*
  GÜNAYDIN birtanem <3

 12. Edanur   10 Şubat 2013 at 23:32

  Gunaydın canım bugn bzım ıcn yenı bır gun snı cok sewıyorum

 13. By...Emsalsiz   13 Ocak 2013 at 21:43

  Yine bir gün daha bitti.Güzel bir gün geçirmeniz dilegimle GÜNAYDIN HERKESE

 14. ceycey   12 Ocak 2013 at 12:45

  günnaydın tektanem herşeyim ömrüm … annemin oglu sülalemin damadı namusumun tek sahibi <3 <3 günümüz aydın

 15. züleyha   01 Aralık 2012 at 09:26

  BeN SaNa SeVMeYi ÖgReTeMeDiM,SenDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMeDiM.YİNE DE GÜNAYDIN Bİ Bİ BİTANEM

 16. bayram 38   22 Ekim 2012 at 09:50

  hayat denilen lanet şey gececekse şu yalan dünyada ya ben olmalıyım hayatında yada ruyan olup gecmeliyim güneşin doguşunda günaydın

 17. efsane   18 Ekim 2012 at 07:59

  KELEPCELİ BİR HAYATIN İDAMLA YARGILANAN TUKLUSUYU GUNAYDIN… ToPlU…

 18. nergiz   01 Ekim 2012 at 01:44

  Eeey benim gökyüzüm!
  Bugünde gün ışıklarını vurdun yüzüme
  Bugünde eşsiz güneşinle kamaştırdın gözlerimi
  Bugünde beni uyandırdın o mis kokulu esintinle
  Bugünde çarptı kalbim uyanma hevesiyle

  Eeey sen baharım!
  Bugünde yaşattın beni varlığınla
  Bugünde varsın yanımda
  Bugünde aklımdasın

  Eeey sen zamanım!
  Saniye saniye pervane olayım etrafında
  Saniye saniye film ol bakışlarımda
  Ömrümün sonuna kadar yinede hasret kalayım sana

  Eeey benim cennet yüzlü sevgilim!
  Gönlünün kırmızı lale bahçesinde beyaz gülün olayım
  Uğruna varlığıma düşman olayım
  Ama sen hep baharım ol,hep bana es
  Seni sevdiğimi bilmesinler nazar değdirmesinler
  Kıyamam ikimize savaşırım ellerle
  Ama sen hep bana es baharım
  Günaydın ikimize…!

 19. nergiz   01 Ekim 2012 at 01:33

  öncelikle kendim gecenin 3ünde hiç düşünmeden yazdığım ve sabahın ilk ışıkları sevdiğim adama gönderdiğimi ve her sabah benden bu şiiri göndermemi istediğini belirtmek isterim..!

 20. halim   30 Eylül 2012 at 11:40

  rüyaları gerçekleştirmenin tek yolu uyanmaktır. günaydın

 21. Ahmet usta   23 Temmuz 2012 at 11:15

  Günaydın GIZ, kalk git çayı demle karnım acıktı, daha ne yatıyon tembel tembel

 22. hülyaliç.   18 Temmuz 2012 at 19:50

  GÜNEŞİN BİTTİĞİ YERDE PARLAYAN BİRŞEY GÖRÜRSEN BİLKİ O KALP SENİN İÇİN YANIYORDUR

  GÜNAYDIN
  AŞKIMMM

 23. hülyaliç.   18 Temmuz 2012 at 19:47

  canların buharına seni çizdin eriyip ellerime düştüler öptüm ama hasretini gideremedim

  GÜÜÜNNAAYYDDIINNN CNM BNM

 24. candamar   22 Haziran 2012 at 08:21

  gece güneşin doguşunu dumanlı kafala bekledim geceyi sesiz ve sensiz gecirdim günaydın benim yaşama sebebim

 25. gazelci   15 Mayıs 2012 at 00:37

  karanlık cokunce ıcımden aglamak elıyor bılıyorum saatler sonra gunesım dogacak ıcımdekı karınlık yok olacak ıcımdekı aglama duygusu bıtecek cunku gunesım dogacak gunaydın bırtanem

Leave a Reply

Your email address will not be published.