Aşık Edici Sözler

Reklamlar

En Güzel Aşık Edici Sözler 2016

Neden bu kadar kısa bir hayat sürerken birbirimizi kırıyor ve üzüyoruz arkadaşlar. Güzelce duygularımızı düşüncelerimizi karşımızdakine anlatmıyoruz. Bu yazımızda sizlere sevdiğiniz kişiye kendinize daha çok bağlayabilmeniz için söyleyeceğiniz sevgiliye aşık edici sözler kısa anlamlı ve uzun olanlarını yayınladık. Burada yazdığımız etkileyici aşık edici sözler facebook twitter sayfalarınızda kullanabilirsiniz.

asik-edici-sozlerYorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seniyorum seni.

Seni tertemiz Helal Duygularımla Sevdim Seni Bitmeyen özgüvenimle Sevdim Sana ben Aşık Oldum Habersizce Şimdi Sölüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oldum Sana…

Yeminlerimi Senin üzerine Sölüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi Sen Olduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.

benimle tek Zaman Değil herzaman oL Benimle 1 Saat Olma her Saat ol benim Bir Anlık Değil hergün Düşün Çünki ben öyLe yapıyorum Senin için Sen bilmesende.

yorumsuz hayatıma iLk yorumu Sen yaptın ve Ben Sana Kapıldım ben Sana Aşık Oldum Yorumlarını bekliyorum nediyorsun ?

Kısa Ve öz Sölüyorum Seni Çok Seviyorum, Kısa Aşkların Son Cümlesi olmak istemiyorum hayatında.

Sen Benim için Bir Değilsin Sen Benim için benimsin Seni Rakamlarla ifade edemem Sen benimsin Seviyorum Seni.

Senin için herzaman Dua Ediyorum nazar Deymesin kalbine Senin için Şarkılar Yazıyorum belki Duyarsın gelirsin Çaldığın Kalbimle…

Sen Kaç Ben Kovalarım Seni nezaman yorulursan Ozaman Kabullenirsin bendeki Sevgiyi..

hayat Su gibidir içmes tatLı Sana YararLı, Sende benim Suyumsun Susadıkça Adını haykırıyorum Dünyama, Seninle hayat buluyorum Bunuda Anla…

Sana Yalan Sözler Yazıp Gözünü Boyamak iStemiyorum, Sana Sakız Olmuş Şarkılardan Sözler Okumak iStemiyorum Sana Kendimi veriyorum Kalbimi veriyorum Sana Sözlerimi Gözlerime Bakıp Okumanı iStiyorum Seni Seviyorum Kendi benliğimle Seviyorum Seni.

Seni iLk Görünce tutuldu Dilim Durdu Dünyam Sanki, Seni iLk görünce hayat Gözüme Renkli Geldi Kalbim Dile Geldi Seni görünce Aşık Oldu Bu Deli..

Aşık Olmak nedir bilmezdim öğrendim Sayende Seni Görüğümde Dünya Dönüyormuş Dedim, Seni gördüm Gözlerinde Bittim Seviyorum Seni… http://www.nazlim.net/guzel-sozler/asik-edici-sozler.html

Bir rüzgar gibi Hayatım Savrulurken Acımasızca Sen Çıktın Karşıma Tuttun Elimi Çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında Seviyorum Seni Aşkım.

Kalbim Bomboş Kalmıştı Sanki Atmıyordu Sessiz Kalmıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü Gözlerim kalbime Haber Verdi Kalbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyle Aşık Oldum Sana.

Sevmek Zor Aşık Olmak ise Sevmekten Daha Zor gelir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk Kitapları Okumaya Başladım şiirler ezberledim Sayende Birtanem.

Kalbim Yanıyor Adeta Adın kazındı bedenime heryerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi birtanem.

Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAHIMA.

Ayrılık Acısı Gibidir Sevmenin Acısıda Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenler Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat elini bekliyorum Seni.

Geç kalmış Bir Aşkın Nöbetçileriydik Taaki Gözlerin Gözlerime Deydiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Aşk Dediğin insana Kaynar Suyu Başından Aşşağı Döktürür Buz Gibi Suyun içinde yüzdürür, Aşk öyle bişeyki benim Gibi Adamı geceleri Seviyorum Diye inletir.

Aşık Oldu Garip kalbim Sevdim Seni Kalbim Oldu Deli, Adın Kalbimde Sayıklıyorum Adını gündüz Gece.

Yaşanacak Günleri hayal ediyorum Seninle Umutlarımı Bağladım Kalbine Hayaller kuruyorum şimdi Seninle Seviyorum seni Canım bebeğim.

nezaman Aklıma Gelsen Bütün Sesler kulağıma Seni Söylüyor gibi Oluyor Nereye Baksam Sanki Resmini gözüme tutuyorlar gibi, Şarkılar bile Adını Sölüyor Seni Çıkarıyorum Anlam Olarak Sen benim Olmalısın Bu hayatta Bunu Anladım yaşadıklarımdan.

gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık..

kalbim Cam gibidir hemen Kırılır Sözlerim Çok Tanedir Anlamlı, Seni Seviyorum Cam Kalbimin içinde Sözlerim Senin gibi herzaman Anlamlı Seviyor Kalbim Seni Delikanlı.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni aşık edici sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net


"Aşık Edici Sözler" için toplam 39 yorum yapmış

 1. Azra ezra   21 Ekim 2016 at 11:22

  Yeter ki bana ömrüm desin sonra isterse ömrümü yesin

 2. Muhammed   10 Eylül 2016 at 14:14

  ALTIN GIBI KALBIN OLSA NEYE YARAR AYARIN DUSUK OLSUKTAN SONRA

 3. Baran Murat   10 Mayıs 2016 at 15:38

  Sarı giyer güneş olursun,
  Mavi giyer deniz olursun,
  Siyah giyer matem olursun,
  Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

 4. Ömer Zahid Ateş   19 Mart 2016 at 17:03

  BİR RÜYA GÖRDÜM, AŞKTAN İBARET.
  AŞK DEDİĞİMDE ZATEN SENDEN İBARET.

 5. Umut   09 Şubat 2016 at 22:42

  Hani dersin ya hep yanımda olsun ,
  Hani dersin ya hep sevsin.
  Severek ayrılmakmı zor?
  Yoksa yanındayken ayrılmakmı ?

 6. SANANE   09 Ocak 2016 at 03:56

  Sew beni seweyim seni

 7. seymen   09 Aralık 2015 at 17:06

  Çay Var Icersen
  Ben Var Seversen

 8. Raşit   13 Ekim 2015 at 17:57

  Aşk bir sudur iç iç kudur.
  Aşk bir boktur yemeyen yoktur kız istedim vermediler sen sikersin dediler.

 9. Ahmet   26 Eylül 2015 at 14:56

  Sarı giyer güneş olursun,
  Mavi giyer deniz olursun,
  Siyah giyer matem olursun,
  Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

 10. Derli adam   18 Eylül 2015 at 22:06

  Hani derler ya denize düşen yilana sarilrmiş diye sen de benim aşkimin denizine düştün ama kalbime değil yalanlara sarildin be canisi…

 11. sıla   19 Haziran 2015 at 12:45

  eğer seni sevmeseydim gözlerine bakıp seni seviyorum demezdim

 12. cemre   04 Nisan 2015 at 07:06

  sakarsın iste kabup et gözlerime takılıp kalbime düştün

 13. serdar   11 Şubat 2015 at 16:15

  ben seni tanımadan aşık oldum desem yalan olur tabikide ama rüyalrımdaki kişiye benziyor sun ruyamdaki kişi sendin ve melegimi buldum ben sana yıldızlar üzerinde aşık oldum benim sevgilim sevdigim hayat yoldaşım olurmusun

 14. hasan   24 Haziran 2014 at 01:54

  dilim susma diyor anlat aşkını kalbim durma diyor ben dayanırım ama aklım unut diyor ben ne yapayım

Leave a Reply

Your email address will not be published.