Mynet Sohbet Değişti Peki Beğenildi mi?

loading...

Biliyorsunuz Mynet Sohbet artık değişti ve yeni bir sisteme geçiş yaptı. Bu yeni sistem peki kullanıcıları tarafından beğenildimi. Beğenildi desek olmaz çünkü bu yeni sistemden çok şikayetler var okuduğum kadarı ile. Yani kişilerle gidip bir masa etrafında oturuyorsun konuşuyorsun tanışıyorsun felan ama bana biraz çocukca gibi geldi.

Kısa şekilde söylemek gerekirse bana çok karmaşık geldi zaten girdiğim gibi çıkmak zorunda kaldım. Sebebine gelince çözemedim basit değil biraz karmaşık sistem. Eski hali bence daha iyiydi ve Türkiye’nin en kalabalık serveri onlarda idi.

Bu Yeni Mynet Chat olayını beğenenlerin sayısı oldukça az görünüyor ve yazılıya alışanlar kolay kolay yazılı Sohbet olayından vazgeçemiyorlar.

İlerde göreceğiz ama ben bu sistemin kullanıcılar tarafından çok kolay kabullenemiyeceğini düşünüyorum..

Tags: ,

One Response to “Mynet Sohbet Değişti Peki Beğenildi mi?”

1. mentalpire Says:

eski mynet zihniyetinin 3D ile süslenmiş hali.. hicbirsey degismemis..
    yine bir sürü uygulanmayan kural..

hatun opları kayırmalar vs.vs.. nergis_74 diye bi op var
    kadın sana kıl kaptıgı ıcın videonu siliyor cinsel icerik var diye.. oysa alakası yok
    sikayet edicem diysoun .. diledigine git diyor ((:

baskan diye bi op var hatun yalakası.. ona gıdıyorsun derdini anlatmak ıcın

demirel tarzı bi herif “opum napmıssa dogrudur” dıyor kontrol etmeden…

bu defa kendini tutamıyor kufrediyorsun.. “kardeş bak kufrettin atıldın. istedigin yere şikayet et” diyor..

Mynet kuruldugu günden bu yana yonetimde hicbirzaman kaliteyi yakalayamadı. hep kufurler saldırılar oldu. haklı saldırılar..

eskidinde de boyleydi… “elinden geleni ardına koyma” (judge) diyen ve seni saldırıya teşvik eden sop* vardı yahu ? bu ne kalitesizliktir….

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun