Chat yapan karısını 3 kurşunla öldürdü

loading...

Ankara yaşayan bir adam Chat yapan karısını 3 kurşunla vururak öldürdü. Adamın vurma sebebi internet bağımlısı olan karısının chatte çok fazla vakit harcayarak kendisini ve ailesini ihmal etmesi idi. İşte detaylar;

Ankara`da bir restoranda garsonluk yapan, Coşkun A., karısı Elif A.`yı (28), internet üzerinde başka bir erkekle okey oynayıp chat`leşirken yakaladı. Karı koca arasında yaşanan kavga sonucu, Elif A., 9 yaşındaki oğlunu babasına bırakıp, 1.5 yaşındaki kızını alarak babasının Bahçelievler`deki evine sığındı. Aradan 15 gün geçtikten sonra, Coşkun A., 9 yaşındaki oğlunu da yanına alarak, karısıyla barışmak için kayın pederinin dairesine gitti. Barışma amacıyla başlayan konuşmada, konu tekrar `chat`ten açıldı. Karısının `chat`leştiği erkekle flört ettiğini de ileri süren öfkeli koca, karısını, “Baş başa konuşalım” diye balkona çağırdı. Karı-koca balkonda konuşurken peş peşe üç el silah sesi geldi. Coşkun A., 10 yıllık karısını balkonda 3 kurşunla öldürdü.

İKİ ÇOCUKLARI VARDI

Olaydan sonra karakola teslim olan Coşkun A., “namusumu temizledim” dedi. Coşkun A.`nın, polislere, “Karım Elif, internette bir siteye üye olmuş. Orada okey oynuyormuş. Bir erkekle tanışmış flört etmeye başlamış. Ben karımı internette `chat`leşirken suçüstü yakaladım. Zaten karım da o erkekle flört ettiğini itiraf edince çekip vurdum” dediği öğrenildi. Mahkemeye sevk edilen öfkeli koca tutuklandı. Bir anda anneleri ölen, babaları ise hapse düşen 9 yaşındaki erkek ile 1.5 yaşındaki kız çocuğuna nine ve dedelerinin bakacağı öğrenildi.

Yazan:KARACABEY

Tags:

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun