Chat aşkı için eşini ve çocuklarını terketti aşkı ile yakalandı

Chat yani türkçe adı ile Sohbet bazı hayatları kararttığı gibi bazılarında ise nadirde olsa mutlu sona ulaştırabiliyor. Mutlu son ile biten Chat aşkları çok nadir ama Sohbet yüzünden evlilikler ve hayatların yok olması artık sık sık karşılaştığımız sorunlar arasında gösteriliyor. Bu haberimizde sohbet odaları içerisinde chat yapan kadın sanal aşkı için eşini ve çocuklarını terketmiş, otogarda aşkı ile kaçmaya hazırlanırken yakalanmış. İşte detaylar;

Chat yaparken tanıştığı gençle birlikte olmak için eşi ve çocuklarını terk edip Adana`ya giden kadın dönüş yolunda eşini arayıp kaçırıldığını söyledi. Yalanı ortaya çıkartan polis iki sevgiliyi otogarda el ele yakaladı

İDDİALARA göre, İ.M. chatten tanıştığı A.T, ile birlikte olabilmek için Bursa`daki evini terk ederek Adana`ya geldi. İki gün boyunca kendisinden 19 yaş küçük sevgilisiyle birlikte olan İ.M, daha sonra Bursa`ya dönmeye karar verdi. Adana`ya gelişini nasıl anlatacağını bilemeyen genç kadın, `kaçırılma` hikayesi uydurdu. Adana Otogarı`ndan telefonla eşi Y.M.`yi aradı ve `Adana Otogarı`nda 19 nolu peronun önündeyim. Kadın satıcıları beni kaçırdı` dedi.

EL ELE YAKALANDILAR
Y.M.`nin haber vermesi üzerine harekete geçen Adana Polisi, otogarda geniş çaplı bir araştırma yaptı ve İ.M`yi genç erkek arkadaşı ile birlikte Ankara`ya bilet alırken yakaladı. İ.M`yi, kendisini kaçırdığını ileri sürdüğü A.T. ile el ele bulan polis, genç kadının yalan söylediğini anlayarak ifadesine başvurmak üzere emniyete götürdü. Kaçırılma olayını kendilerinin uydurduğunu anlatan İ.M, `Ailem ve akrabalarımın eşimi aldattığımı öğrenmesini istemediğim için kaçırılma yalanını kendim uydurdum. Telefonla aradığım eşime zorla kaçırıldığımı söyledim. Bugün de geri dönmek için otogara gelmiştim. Yakalanmasaydık, geri dönünce ellerinden kaçıp kurtulduğumu söyleyecektim` şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

GAZETECİLERE SALDIRDI
GENÇ kadının, Bursa Emniyet Müdürlüğü`nde üst düzey bir emniyet görevlisinin akrabası olduğu öğrenilirken, otogarda basın mensuplarına saldıran A.T. ise `Ben ona aşık oldum, geleceğini söyleyince ev kiraladım. İki gün birlikte kaldık, platonik bir aşk duyduğum için cinsel ilişki yaşamadık. Bu gün de Bursa`ya geri gönderecektim. Otogara geldik, evine telefon edeceğini söyledi. Telefonda kaçırıldığını, zorla tutulduğunu söylediğinden haberim yoktu. Bilet alırken polis ekipleri geldi bizi yakaladı` şeklinde konuştu.

YALANI ÇABUK ANLAŞILDI
Adana Otogarı`nda chat aşkı A.T. ile birlikte yakalanan İ.M, `Eşimi aldattığım ortaya çıkmasın diye kaçırılma yalanını uydurdum. Yakalanma-saydık ellerinden kaçtığımı söyleyecek-tim` dedi.

KARACABEY

2 Responses to “Chat aşkı için eşini ve çocuklarını terketti aşkı ile yakalandı”

1. sekine Says:

selam

2. seslifull Says:

böle olaylar gercekten cok yasanıyorve sınırsızca yasana seyler artık aldatmalar sanal alemde sıkca yasanan sorunlardan.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun