Eşim erken boşalıyor, yatakta öylece kalıyorum

Reklamstore Reklamları

Haydar Dümene şöyle bir soru sorulmuş ve verilen cevapta oldukça dikkat çekici buyrun; 28 yaşında, 7 aylık evli bir kadınım. Çok isteyerek başlıyoruz ama eşim erken boşalıyor. Ben yatakta öyle kalıyorum. İlişki 6 ya da 8 dakika sürüyor. Sizce çok mu uzun bir zaman istiyorum. Artık cinsellikten soğumaya başladım. Eşimle deliler gibi sevişmeyi istiyorum ama o çabuk pes ediyor.

CEVAP: Değerli okurum, 6-8 dakika fena bir süre değil. Daha da uzun olsa kuşkusuz iyi olurdu. Bu ölçüler normal sınırlara giriyor. Ama senin orgazma erişmen için zamana ihtiyacın var. O tempoya ayak uyduramıyorsun. Eşinin süresini uzatabiliriz. Ama seni teknik olarak hızlandıramayız. Bu nedenle özellikle senin için bir tedavi kolay değil. Doktora gitmeniz konusunda ortadayım. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler ve eşinin de sana olan yaklaşımı, ustalığı ile zamanla bu sorunu aşacağına inanıyorum.

Tags: , , ,

One Response to “Eşim erken boşalıyor, yatakta öylece kalıyorum”

1. murat Says:

Erken boşalma ile ilgili doktora herzaman başvurmak gerekir. Çünkü altında yatan etken önemli. Biyolojikmi psikolejikmi? Benimde erken boşalma gibi sorunum mevcuttu. Sizlere saçma gibi gelebilir belki ama “dut pekmezini” keşfettim. Normalde ilişki 6-7 dk sürüyordu hergun duzenli en az 2 dilim ekmekle dut pekmezi sorunumu çözdü ve bu süre en az 20 dakkaya çıktı. Yalnız hergun 1 kerede olsun iliskiye devam edilmeli. Erken boşalma sorunu olan herkes deneyebilir. Kaybedecek hicbiseyiniz yok. Pahalı ilaclara para vermekten iyi…

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun